Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

dzisiaj niestety zdarzył się problem z przeglądarką Chrome. Wszystko okej, przeglądam internet jak codzień, nagle Chrome się zwiesił bez żadnego powodu, przy przeglądaniu Benchmarka akurat. Wyłączam go, włączam i... nic, strony się ładują, ładują, ładują, ale nie chcą się załadować.

 

Później problem rozwinął się jeszcze bardziej. Włączam przeglądarkę po kilku godzinach licząc, że to tymczasowy błąd i może już wszystko będzie okej. Jednak nic z tego, Chrome dalej nie działa, a problem był jaki jest, jedynie jego forma się nieco zmieniła - teraz już strony w ogóle nie zaczynają się wczytywać, po prostu wpisuję adres, klikam enter, nic się nie dzieje, jest tylko białe tło. Również nie działają ustawienia, wejście na nową kartę nie powoduje już widoku tego co wcześniej, a jedynie owe tło. Co się stało? Próbowałem z -no-sandbox, ale wtedy jedynie strony ładują się, ładują, ładują.. aż w końcu się w ogóle nie potrafią załadować. Więc nic z tego, reinstalacja nie pomaga, restarty również, żadne czyszczenie, nic.. kompletnie zero pomysłów, co mogę z tym zrobić?

 

Przesyłam screena jak to teraz wygląda, to jest to owe tło - http://i49.tinypic.com/315mz9s.jpg

Edytowane przez c0lin.
Link to post
Share on other sites

Instalowałeś może do niego jakieś dodatki/rozszerzenia ? Może one coś blokują. Spróbowałbym jeszcze przeinstalować Javę i Flasha - możliwe, że się gubią i powodują błąd.

Edytowane przez jpowie01
Link to post
Share on other sites

Dosłownie nic nie robiłem, padło chyba ot tak sobie.. ale czemu? Wersje przeinstalowałem kilka razy, nic nie pomogło. Nie mam kompletnie pomysłów co mogę jeszcze zrobić, dlaczego to padło...

 

Jeszcze jedno co zauważyłem - coś chyba blokuje tego Chroma, tylko nie wiem co. Zauważyłem, że po kliknięciu na aktualizacje wywala mi błąd łączenia - czyli coś na pewno blokuje. Zapewne blokuje cały internet, ale tylko dla przeglądarki Chrome, czemu? No i co to może być, jak to wykryć? Pomóżcie, proszę.. to jedyne, co udało mi się zauważyć :D

Link to post
Share on other sites

Jedyne w tej chwili co mi przychodzi na myśl to firewall/zapora systemowa/antywirus, ale przeglądarka by prędzej wywaliła błąd połączenia niż niebieski ekran :/ Możesz jeszcze tam zerknąć, ale to już na prawdę ostatnie w czym mogę pomóc. Może ktoś inny jeszcze na coś wpadnie...

Link to post
Share on other sites

Korzystają wszyscy w rodzinie, ja najczęściej, no i co gorsza do błędu doszło gdy ja przeglądałem internet. Jak będę na kompie to przeszukam jeszcze raz wszystko, ale Avast nie blokuje mi Chroma, zapora systemowa też nie, a nic więcej chyba nie ma standardowo w win7, bo ja nic nie instalowałem dodatkowo.. Jakiś pomysł?

 

Konfiguracja i wszystko inne było usuwane, to nie to...

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

chciałem wykasować Chrome i zainstalować go ponownie, ale nie dało się przez dodaj\usuń więc zrobiłem delete całego folderu Google w Program Files. Następnie użyłem jakichś programów typi CCleaner, aby mi pousuwało pozostałości\rejestr związany z Googlem. Niestety teraz nie mogę zainstalować Chrome'a. Ktoś wie co mam zrobić ?

 

W sumie zostałbym przy Operze, ale obecnie nie działa funkcja synchronizacji zakładek, no i nie można ich przenieść z innych przeglądarek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...