Skocz do zawartości

Drukarka Laserowa z drukiem dwustronnym


Recommended Posts

Dobry

 

Potrzebuję Drukarki Laserowej z Funkcją druku Dwustronnego.

 

Drukarka Będzie używana w małym biurze (2 osoby) i będzie drukowała 50-200 Stron Dziennie

 

Nie zależy mi na kolorowej(99% Dokumentów jest czarno-białych),na WiFi też nie

 

Zależy mi na W miarę dobrej jakości wydruku oraz pojemnym tonerze.

 

!UWAGA!

Nie biorę pod uwagę(złe wspomnienia :( ):

Epson'ów

Brother'ów

Lexmark'ów

 

Co sądzicie o tej? : http://www.morele.net/drukarka-laserowa-hewlett-packard-laserjet-p1606dn-ce749a-305953/

 

EDIT: Drukarka musi być nowa.

Edytowane przez tarrok111
Link to post
Share on other sites

Sam nad nią myślę. I chyba w tym przedziale cenowym nic lepszego nie ma. Ewentualnie jakieś używki ale to jest różnica 150-200PLN. Jak to ma na siebie zarabiać to lepiej nówka na gwarancji. Utrzymanie też całkiem całkiem.

Link to post
Share on other sites

a czy musi być to wersja sieciowa ?

Jezeli nie to moim zdaniem fajnym rozwiazaniem moze byc jeszcze takie cos :http://www.morele.ne...-ce457a-196268/

 

Co prawda drozsze ale moim zdaniem bardziej porządne :) Tonery na 2,5-6,5 tys str. wiec wiecej niz w Twojej propozycji. Niestety brak sieci

 

 

.Szczerze powiedziawszy z nowych ciezko cos wybrac :P jakbys mogl wybierac z uzywanych (w serwisach mozna kupic czasem, z 3-6 miesiaczna gwarancja rozruchowa) to polecalbym:

- HP LJ 1320dn

- HP LJ P2015

Edytowane przez madith
Link to post
Share on other sites

Sterownik do LJ P2015 znajduje się już w systemie (spr u Mnie, win 7 64 Pro) oraz na stronie producenta, natomiast do 1320 można ściągnąć ze strony producenta uniwersalny sterownik i też będzie wszystko ładnie hulać. Także nie powinno być najmniejszego problemu, żeby korzystać z tych drukarek pod W7 64b.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...