Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

serwer nas

NAS Server plików dysk sieciowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bynio86

bynio86
  • Bywalec

• 90 postów

Napisano 18 wrzesień 2012 - 17:50

Witam specow!:) potrzebuje super ogarnietej propozycji na serwer plikow do mojego mieszkanka...chcialbym aby serwer byl mega kompatybilny z androidkiem,tv nie wiem czy to wazne ale marki samsung i aby byl w miare cichy (nie chce slyszec szumu idac spac) z aktywnym chlodzeniem :) przynajmniej aby obslugiwalo 4 TB :) latwosc podlaczenia...najlepiej zeby tez dobrze w miare wygladalo;):D cenowo ok500-700 zl jestem otwarty na propozycje..fajnie jakbyscie przedstawili mi plusy podanych przez was urzadzen:) na benchmarku czytalem o nie jednym i nie wiem czego sie zlapac
  • 0

#2 Maestro16s

Maestro16s
  • Bywalec

• 79 postów

Napisano 18 wrzesień 2012 - 18:48

Czy dobrze zrozumiałem ? Chcesz mieć mieć serwerek NAS z macierzą 4TB za 500-700 zł ?
  • 0

#3 bynio86

bynio86
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 90 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 16:42

dyski osobno zakupie:) sam serwer do 500-700 zl tylko z tego co mi sie o oczka obilo to maja tam jakies ograniczenia co do obslugiwanej pojemnosci...albo cos mi sie pomylilo:p
  • 0

#4 MrAndy

MrAndy
  • ZX User

• 358 postów

Napisano 21 wrzesień 2012 - 15:35

Polecam Synology DS212j - u mnie z dwoma telefonami na androidzie + tv samsunga działa bezproblemowo. Cena (od 750 zł) trochę wyższa niż maksimum ale moim zdaniem warto dołożyć te 50 zł.
  • 0

#5 bynio86

bynio86
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 90 postów

Napisano 23 wrzesień 2012 - 07:03

wlasnie nad nim sie zastanawiam :) recka na benchu fajna.. wyglada na latwy w obsludze wiec i zona w razie czego powinna sobie poradzic:) dobila ja tylko cena.. bo jeszcze plus dyski... ale sama tez chce wiec tym razem wojny o technologiczne *******y nie ma;p
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NAS, Server plików, dysk sieciowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych