Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Panel sterujący wentylatorami

nzxt panel sterujący wentylatory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 credit123

credit123
  • CrediTus

• 97 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 16 wrzesień 2012 - 16:31

Mianowicie chciałem zapytać czy montaż takiej zabawki sprawi duże problemy osobie która pierwszy raz będzie miała z tym do czynienia ?

I czy jest możliwość zwiększania obrotów niestandardowego chłodzenia dla procesora np. Noctua NH-D14, dzięki temu panelowi ?

I jak rozmieścić czujniki, gdzie podpiąć wszystko jak należy, czy to powinno być wyjaśnione w instrukcji obsługi? Jeśli to do czegoś może się przy dać to moja płyta główna to Asrock Extreme4.

Użytkownik credit123 edytował ten post 16 wrzesień 2012 - 16:31

• 0

#2 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16051 postów

Napisano 16 wrzesień 2012 - 18:57

Mianowicie chciałem zapytać czy montaż takiej zabawki sprawi duże problemy osobie która pierwszy raz będzie miała z tym do czynienia ?

Montaż jest prosty, więc problemów nie przewiduję ;)

I czy jest możliwość zwiększania obrotów niestandardowego chłodzenia dla procesora np. Noctua NH-D14, dzięki temu panelowi ?

Możesz kontrolować każdy wentylator, również ten na chłodzeniu CPU. Ale akurat tego nie ma sensu ruszać, lepiej jak obroty wentyla na CPU kontroluje system.

I jak rozmieścić czujniki, gdzie podpiąć wszystko jak należy, czy to powinno być wyjaśnione w instrukcji obsługi? Jeśli to do czegoś może się przy dać to moja płyta główna to Asrock Extreme4.

Co do rozmieszczenia czujników, tylko od Twojej fantazji zależy gdzie je umieścisz ;)
A jak,co i gdzie podpiąć będzie wyjaśnione.
Nie ma w tym nic skomplikowanego :D
  • 0

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

#3 credit123

credit123
  • Autor tematu
  • CrediTus

• 97 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 16 wrzesień 2012 - 20:06

A więc mogę spać spokojnie.
Dzięki :)
  • 0

#4 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16051 postów

Napisano 16 wrzesień 2012 - 20:42

To dobranoc ;)
  • 0

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nzxt, panel, sterujący, wentylatory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych