Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jakie kolumny podłogowe ~1800 zł

muzyka kolumny stereo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 GreQonE

GreQonE
  • T3h Pwn3r3r

• 5195 postów
  • GG:1390152
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:1337

Napisano 18 wrzesień 2012 - 21:20

Słychać aż taką różnicę w bi-amp na budżetówkach?

Olbrzymia roznica jest :)

H/K taki zły nie jest

To przeczytaj moj link ;)

• 0
GreQ-Main ver. 5.0 | GreQ-Main ver. 4.0 | GreQ-Main ver. 3.0 | GreQ-Serwer ver. 3.0 | Moje Allegro
"Piractwo do kradzieży ma się jak cp do mv."

#22 mistrz

mistrz
  • Pasjonat

• 997 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 01:05

Mam S608 HCS3 i bardzo je sobie chwale, szczegolnie jak fronty podlaczylem Bi-AMP :)

Amplitunery H/K to syf kompletny, zostaw to w spokoju :)
Polecam Yamaha lub Onkyo :)

H/K to bardzo dobry sprzęt akurat ty miałeś pecha co również dobrze może się trafić innym znanym producentom audio.W tej sytuacji należy mieć pretensje tylko i wyłącznie do samego serwisu,niefachowość,ignorancja,oszustwo tak należy nazwać większość działających serwisów.

@mistrz nastawiałbym się na muzykę.
Jest jeszcze rozwiązanie żeby do stereo podrzucić wzmacniacz np. NAD, jednak wtedy zablokowałbym sobie możliwość dalszej rozbudowy kina, na cóż za te pieniądze trzeba starać sie wybierać "najmniejsze zło" ;p

Jak muzyka to zapomnij o amplitunerach tyle w temacie.
  • 0

#23 kaper666

kaper666
  • Dyskutant

• 237 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 01:44

Dokładnie , tak jak poprzednik mówi.
Jeśli interesuję cię głównie muzyka to nastaw się na jakiś wzmacniacz, bo żaden amp nawet za 7 tysi nie zagra tak jak wzmag za 1000 zł.
Osobiście znam parę osób którzy mają H/K i bardzo się go chwalą, nie mają z niczym problemów, przypadek GreQoena jest rzadki ale zdarzają się niestety takie przypadki, ale nie należy od razu skreślać tej firmy bo jest dobra.
Pozdro

• 1

#24 GreQonE

GreQonE
  • T3h Pwn3r3r

• 5195 postów
  • GG:1390152
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:1337

Napisano 22 wrzesień 2012 - 12:02

Testowalem kilka Ampli tej firmy, i z kazdym byl jakis problem, nie robilbym siary gdyby problemow nie bylo
  • 0
GreQ-Main ver. 5.0 | GreQ-Main ver. 4.0 | GreQ-Main ver. 3.0 | GreQ-Serwer ver. 3.0 | Moje Allegro
"Piractwo do kradzieży ma się jak cp do mv."

#25 Famas_94

Famas_94
  • Autor tematu
  • Amator

• 37 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 12:03

Dzięki za liczne odpowiedzi w temacie. A jaki wzmacniacz polecalibyście ?? Może NAD C-316, słyszałem już kilka opinii o tym, że wzmacniacz zagra dużo lepiej od ampli, jednak chciałbym żeby był on również funkcjonalny, nastawiłem sie np. na Onkyo TX-NR579, który dzięki możliwości podłączenia internetu odbiera stacje radiowe. Czy istnieje taki wzmacniacz z tak licznymi funkcjami ?
  • 0

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

#26 lwses

lwses
  • Maniak

• 2182 postów
  • 3DMark 06:00000000000001

Napisano 22 wrzesień 2012 - 19:35

Już pisałem ci na początku wzmacniacz (analog.) PIEC- to waga ciężka i te charakteryzują się sporą rezerwą prądową która jest ważna przy cichym słuchaniu,co nie znaczy że wzmacniacz który ma wysoką rezerwę prądową i moc musi on i wręcz trzeba na nim "ryczeć" mówiąc językiem potocznym.NAD C-316 i jego 40W na kanał będzie i tak lepszy od nie jednego amplitunera ale w klasie pozostałych wzmacniaczy słabo wypada szczególnie przy jego cenie :roll: .Za te pieniądze ba a nawet za mniej możesz kupić starsze,takie maszyny :o że sporo nowych urządzeń może się schować.Przykładowo : wersje slim Rotel RA-02 jest lepszy od tego NAD C-316 pózniej np:ARCAM ALPHA ,dobre są ze starej lini np:CAMBRIDGE AUDIO CA Azur 640A V.2 i im podobne.Jak się poszuka to jest tego w 3 du*y :) .Na końcu pozostają piece taki jak ten : http://allegro.pl/wz...2638035236.html to inna liga i prawdziwa okazja,sam posiadam właśnie z esprita wzm. 700ES są to klocki z końca lat 90-tych w których większy nacisk nałożono na jakość (porządna elektronika) co daje efekt pożądany z właściwie dobranymi kolumnami.Oczywiście te staruszki nie tylko ma dobre Sony bo jest wiele innych firm jak Marantz,Harman Kardon,Technics itp.Zmierzam by kupić naprawdę coś dobrego niż wyrzucać kase w błoto za takiego NAD C-316 i jemu podobne w których to najczęściej producenci przy nowych urządzeniach nic nie wnoszą nowego po za miniaturyzacją a najczęsciej tną po kosztach i każą do tego słono płacić.

Odnośnie drugiego pytania.Możesz zakupić dodatkowo odtwarzacz sieciowy np: http://allegro.pl/de...2600414556.html i podłączyć go do wzmacniacza i będziesz miał te same możliwości ale znacznie lepszą jakość.

Ampli vs wzm.
NAD-przetwornik cyfrowo-analogowy
http://imageshack.us/photo/my-images/27/97949396.png/
TAF-700ES analog (stereo)
http://imageshack.us/photo/my-images/696/p1020225f.jpg/
Amplituner-muzyka porażka/filmy ok
http://imageshack.us/photo/my-images/850/przechwytywaniezk.png/

Najważniejsze inform. masz na tacy reszta zależy od ciebie co wybierzesz.
  • 1

Spoiler

#27 erazm2

erazm2
  • Entuzjasta

• 663 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 21:30

dwie rece w gore za Lwses
  • 0

#28 Mordorus

Mordorus
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 17 luty 2014 - 14:48

Ja bym polecił produkt firmy Jamo taki jak tu http://www.avstore.p...a-domowego.html sam posiadam takie kolumny i jestem z nich jak najbardziej zadowlony.

• 0

#29 Potpourri

Potpourri
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 22:26

Dzięki za liczne odpowiedzi w temacie. A jaki wzmacniacz polecalibyście ?? Może NAD C-316, słyszałem już kilka opinii o tym, że wzmacniacz zagra dużo lepiej od ampli, jednak chciałbym żeby był on również funkcjonalny, nastawiłem sie np. na Onkyo TX-NR579, który dzięki możliwości podłączenia internetu odbiera stacje radiowe. Czy istnieje taki wzmacniacz z tak licznymi funkcjami ?

Jak tam idą zakupy? W tym budżecie teraz to JBL Studio 270 i Harman AVR151.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: muzyka, kolumny, stereo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych