Skocz do zawartości

BF3+Close Quarters+Fifa12,Nfs-Hot Porsuit.Taniocha


Recommended Posts

Witam.

 

 

 

Do sprzedania mam konto Origin zawierające 3 pełne gry w polskiej wersjii językowej:Battlefield 3(33LVL) z dodatkiem Close Quarters,NFS:Hot Porsuit,Fifa 12 oraz dema Fifa 13 i Mass Effect3.Po zaksięgowaniu wpłaty,podaje wszelkie dane do konta,aby ustawić sobie własny login oraz adres email.Brak czasu na gry,a także potrzeba gotówki ,zmusza mnie do sprzedaży tego zestawu, w tak niskiej cenie.Zainteresowanych proszę o kontakt.Normalnie za taki zestaw musiałbyś zapłacić około 150-180zl.

 

 

 

Wszystko pewne,wystarczy zobaczyć moje komentarze.Pozdrawiam.

 

Czekam na wasze propozycje.Cena 74zł Kup teraz

 

 

GG:11331024

 

Tel:503643382

 

email:[email protected]

 

http://allegro.pl/li...?us_id=22319061

Edytowane przez kubbak
Nie odświeżaj tematu bez dodania istotnych informacji
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Odswiezam temat.Jakis junior kliknal "Kup teraz", a potem mial problem z przelaniem pieniedzy.Takze oferta wciaz aktualna.Zapraszam do kupna.

 

Odswiezam Up.Cena obnizona do 70zł!!!Zainteresowanych proszę o kontakt.Zależy mi na szybkiej sprzedaży.Pozdrawiam

 

Up,obniżam cenę ostatecznie do 65zł.Niżej się już chyba nie da za ten komplet.Zainteresowanych proszę pilnie o kontakt.

 

Odswiezam.Kolejny zainteresowany strasznie dlugo zwleka z przelewem,chyba kontakt sie urwal.Zalezy mi na szybkiej sprzedazy,konta juz nie uzywam,takze jest mi nie potrzebne.Cena chyba jest dobra w porownaniu z innymi ofertami.Zainteresowani pisac,jezeli nie jestes pewny,nie zawracaj mi gitary.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli kolega,który się zgłosił,że kupi konto do wtorku ,się nie zgłosi ,albo rozmyśli,to zamykam temat w przyszłym tygodniu.Kto jest zainteresowany,proszę o kontakt.Pozdrawiam

 

Tego konta chyba wcale nie sprzedam.....Kolejny zainteresowany zrezygnowal z zakupu,bo nie dostal od kogos pieniedzy,ble ble ble..... Ostatecznie czekam z powaznymi ofertami do konca tyg.Mozliwa negocjacja.

 

#BF3

 

#BF3 Close Quarters

 

#Fifa 12

 

#NFS-Hot Porsuit

 

Obniżam cenę ostatecznie do 59zł.Kto pierwszy ten lepszy.

http://imageshack.us/a/img685/3742/originnm.png

 

#BF3 PL

 

#BF3 Close Quarters PL

 

#Fifa 12 PL

 

#NFS-Hot Porsuit PL

 

#Fifa 13 Demo

 

#Mass Effect 3 Demo

 

Poważnie zainteresowanych proszę o kontakt,wszelkie propozycje negocjacjii/wymiany rozpatrzę.

Edytowane przez UniverMan
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie ma takiej opcjii.Wszystko w należytym porządku,screeny dodatkowe moge rowniez wysłac.

 

Dla zainteresowanych mogę podać dane,aby można było sprawdzić, czy konto nie jest zbanowane itp itd,bo kilka osób o to pytało.

 

Wystawione na allegro.2zł 50gr wliczone w prowizję,stąd taka cena.

 

http://allegro.pl/bf3-close-quarters-fifa12-nfs-hot-porsuit-origin-i2730542579.html

 

Obniżona cena do 50zł.Kolejny kupujący się nie odzywa....Sprzedam to konto czy nie? :)

 

Proszę mi nie spamować i nie przesyłać głupich propozycji cenowych w stylu"dam 20zł".To ostateczna cena i tak jest najtaniej,jak ktoś znajdzie taniej to obniżę cenę.Czekam na oferty.

 

Wciąż aktualne,czekam na propozycje.Allegro możliwe.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...