Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Witam

Mam problem z Bf'em 3 MP. W grze mam mało fps ,dzieje się to na każdych ustawieniach ,zaczynająć od AUTO kończąc na własnych LOW. OC-bez znaczenia czy zrobione czy nie. Sterowniki do karty graf najnowsze.Temperatury w normie. System też świeży.

W czym leży problem nie wiem. Dodam ,że inny gry chodzą bez żadnego problemu.

 

AMD Phenom II 945 3.0ghz OC 3,4ghz

Kingston 4GB RAM 1333mhz

Radeon HD 6870 1GB

PSU 600W

Edytowane przez warcab
Link to post
Share on other sites

Mam pewien nietypowy problem, chodzi o to że od pewnego czasu kiedy włączam bf3 to battlelog zamiast normalnie otwierać się w firefox to otwiera mi się w wordzie (jest jakby pobieranie plików do worda i potem mam w wordzie obrazek z battleloga). Nie wiem co się dzieję i prosze o możliwie szybką pomoc

Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam pytanie odnośnie origin i bf3 otóż tak mam dość słabego neta i niechcem pobierać całej gry bo wole kupić za 5zł płytkę i tu pytanie czy jak będę miał konto z zarejestrowanym kluczem w bf3 to czy będzie się instalował z płyty czy będzie nachalnie ścigał z internetu?? (i czy będzie ją widział) bo wiem ze origin rożne rzeczy wydziwia :)

Link to post
Share on other sites

Mam problem z BF3, minimalizuje sie co jakis czas do paska i nie moge jej zmaksymalizowac. Nie wyskakuja zadne bledy, gra sie poprostu minimalizuje.

 

Probowalem juz chyba wszystkiego, zwiekszylem Ram komeda bcdedit /set increaseuserva , reinstalowalem system 2 razy, 4 razy reinstalowalem BF3 i gra dalej sie zawieszala. Robilem benchmarki skanowalem system roznymi programami miedzy innymi OccP odintalowalem Realtek High Definition Audio, ponewaz gdzies na forum przeczytalem ze to moze byc powod. Kompa kupilem w maju, moja specyfikacja:

 

Procesor: Intel Core i7-3802

Płyta główna: MSI - X79A-GD45 - Carte mère Intel - Chipset Intel X79 express - Socket LGA 2011 - Mémoire DRR3 2400(OC) - USB3.0/SATA/PCI Express

Karta graficzna: EVGA GTX 680 SC

RAM: 16GB G.Skill RipjawsZ designed for intel lga 2011

Wentylator: Cooler Master - Hyper 412S

Dysk1: Western Digital 1TB Caviar Black 7200 64MB SATAIII

Dysk2: Crucial M4 128GB (SSD)

Zasilacz: Seasonic X-760

Nagrywarka DVD: Samsung nagrywarka DVD 22x SATA

 

PS pisze bez polskich znakow bo mam francuska klawiature AZERTY

PS1 Zalozylem nowy temat zanim zobaczylem ten :) prosze o nie nagradzanie mojej spostrzegawcwosci;)

Edytowane przez p3dr0
Link to post
Share on other sites

Miałem napisać w tamtym temacie ostrzeżenie ale widzę że zauważyłeś :)

Wersja box ze sklepu, cyfrowa z EA czy **** wie co z allegro? Inna sprawa to to że takie błędy występują u osób z mocnymi kompami. Zmniejsz OC ustaw wentylatory na większe obroty manualnie. Crucial miał jakieś błędy wgrywałeś nowy bios do dysku?

E: Nie wyskakują Ci jakieś komunikaty non stop na pasku?

BTW wie ktoś jak wyłączyć alt-tabowanie na nowo otwarte okno? Co gram to jak ktoś napisze do mnie na gg, wyskoczy okno antywira czy cokolwiek to gra mi się minimalizuje. Da się to jakoś wyłączyć. Na Viscie się tak nie robiło, nowe okno nie zdejmowało obecnego z pierwszego planu.

Edytowane przez misiek12_sdz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

-bios zaaktualizowany juz dawno,

-pre-order z gram.pl,

-kiedys na pasku cos tam mi wyskakiwalo, teraz jest spokój.

 

Komendą zwiekszyłem zużycie ramu w bfe do 8gb, manulanie ustawiłem wiatraki i jak do tej pory gram bez zawiechy (1,5h).

Edytowane przez p3dr0
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...