Skocz do zawartości

CS:GO PROBLEM FPS


Recommended Posts

żeby pograć na stałych 100 FP

Jeśli masz monitor 60Hz (a na 99% taki masz) to 100fps nie jest potrzebne, bo i tak monitor wyświetli 60 klatek na sekundę.

CS:GO ma duży narzut na procesor, dlatego ciężko będziesz miał wykrzesać klatki z i3, gpu też najmocniejsze nie jest, ale może da radę.

CFG do CS:GO nie ma, komendy na grafikę/modele/fizykę z CS:Source nie działają.

W grze ustaw wszystko na najniższe oraz rozdzielczość też lepiej zmniejsz, więcej nie zrobisz.

W panelu sterowania nvidii ustaw wszystko pod wydajność, wyłącz tam vsync, AF, AA, włącz wielowątkowość i wyłącz "zamknięte środowisko".

Ja na i5 2410m i 540m mam teraz stałe 60-80fps (ograniczone do 60 bo i tak monitor ma 60hz, komenda fps_max 61), ale wcześniej miałem problem bo spadał nawet do 40fps, teraz jakoś się to "naprawiło", fakt faktem trochę zmieniałem w systemie, ale nie chcę wprowadzać w błąd.

Na pewno możesz tylko pomarzyć o 100fps, może te 60 uzyskasz jakimś cudem.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz monitor 60Hz (a na 99% taki masz) to 100fps nie jest potrzebne, bo i tak monitor wyświetli 60 klatek na sekundę.

CS:GO ma duży narzut na procesor, dlatego ciężko będziesz miał wykrzesać klatki z i3, gpu też najmocniejsze nie jest, ale może da radę.

CFG do CS:GO nie ma, komendy na grafikę/modele/fizykę z CS:Source nie działają.

W grze ustaw wszystko na najniższe oraz rozdzielczość też lepiej zmniejsz, więcej nie zrobisz.

W panelu sterowania nvidii ustaw wszystko pod wydajność, wyłącz tam vsync, AF, AA, włącz wielowątkowość i wyłącz "zamknięte środowisko".

Ja na i5 2410m i 540m mam teraz stałe 60-80fps (ograniczone do 60 bo i tak monitor ma 60hz, komenda fps_max 61), ale wcześniej miałem problem bo spadał nawet do 40fps, teraz jakoś się to "naprawiło", fakt faktem trochę zmieniałem w systemie, ale nie chcę wprowadzać w błąd.

Na pewno możesz tylko pomarzyć o 100fps, może te 60 uzyskasz jakimś cudem.

 

Teraz po wgraniu CFG od Friberg z NiP to mam od 80-130 FPS, a monitor mam 75 hz z -freq 75 wpisane w steam
Link to post
Share on other sites

-freq 75

-freq działa tylko w 1.6, w source było -refresh, w cs:go chyba też -refresh, ale i tak możesz to w grze zmienić.

Przyznam, że ostatnio nie patrzyłem na cfg, jeszcze dwa miechy temu raczej nic nie było, na eslu jak były meczyki VG, kiedy grali w globala to też w cfg tylko komendy na rate (cl_interp_ratio, cl_interp itp.).

Muszę zobaczyć te cfg, bo troszkę wierzyć mi się nie chce, w jakiej rozdzielczości masz tyle fps?

Link to post
Share on other sites

mi to pomogło i mam od tych 80-140 już więc zobaczymy.

Jak miałeś powłączane wysokie detale ,AA i AF to takie cfg faktycznie coś da, bo sam tego nie zmieniłeś...

Tak jak pisałem 50% komend w tym cfg nie działa w csgo.

Grałeś przy 16-20 osobach i miałeś te 80-130FPS?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...