Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, planuje złożyć lub kupić komputer do sklepu spożywczego takiego żeby obsługiwał program/y sklepowe typu "small business", wiadomo będzie pod niego podłączony skaner kodów kreskowych czy coś podobnego rodzaju oraz komputer będzie prawdopodobnie chodził przynajmniej 15h dziennie bez przerwy w różnych temperaturach, prosiłbym o złożenie lub polecenie jakiegoś gotowca który wytrzyma bez żadnych wybuchów, bez "warpowania" czy zawieszania się program, ew może być korzystany z niego internet.

@edit

Kwota na komputer to powiedzmy do tysiąca złotych,

sprzętu podkręcać nie będę.

Komputer ma przede wszystkim działać bezproblemowo, temperatura w normie itp.

Sama "buda".

Posiadam Geforce'a 9600GT ale posiada pasywne chłodzenie i to tyle.

Pozdrawiam i dziękuje.

Edytowane przez Igoruss
ortografia
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/de...2594216671.html taki powinien starczyć

 

w tej cenie mozna dostac cos na c2d.

a tutaj propozycja calkiem nowego kompa:

http://www.morele.net/inventory/info/2CmYzn/ z usb 3.0, wszystko nowka i dosc szybki.

 

ten skaner kodow przez co jest podlaczany?

 

tego 9600gt to sprzedaj, bo niepotrzebny

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może te nowe, jak jest stary to nie sądze by przez usb, tylko to jest inne podłaczenie, u mnie w robocie jest klawiatura skaner na jednym kablu :)

 

osobiscie proponowałbym cos na amd

 

APU z zintegrowaną grafiką i poszukać jakiejś małej płyty głównej która by weszła do obudowy typu micro atx :), lepiej by było kupić coś małego mało żernego prąd :)

Link to post
Share on other sites

a dysk jakis masz do tego zestawu?

mi sie podoba ten asus za 999 zeta, albo to co ja zlozylem. ten asus mniej pradu wezmie ;).

w tym moim mozna zawsze wziac mniej ramu, zrezygnowac z napedu dvd i tez wyjdzie taniej.

jest jeszcze opcja na celeronie, tansza o kiladziesiat zlotych.

Link to post
Share on other sites

Ja to się zastanawiam czy nie daloby rady zrobić dysku sieciowo jakoś, że jeden dysk jechałby na 2 kompy, albo kupić gdzieś jakieś małe dyski po taniości 60 czy cos :). Zastanawiam sie jak chca to rozwiazac :) czy bedzie jakis serwer ktory bedzie zbieral transakcje czy te komputery maja to robic :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...