Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Maxtor DiamondMax 10 | 80gb z nagryarki nie działa na PC

Maxtor DiamondMax 10 | 80gb z pc dvd nagrywarka niedziała format bios

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KingWitu

KingWitu
  • Bywalec

• 108 postów

Napisano 08 wrzesień 2012 - 22:23

Posiadam nagrywarkę Lg RH7500 posiada ona dysk Maxtor DiamondMax 10 o pojemności 80gb , ostatnio w pracy chciałem wymienić dysk w komputerze na ten 80gb , po podłączeniu dysku BIOS go nie wykrywa , windows i linux też a czuć jak dysk pracuje , po ponownym włożeniu do nagrywarki dysk śmiga są wszystkie filmu ( chodzi poprawnie ) jest to dysk ATA , przełączałem zworki na wszystkie po kolei tzn :
-DS (master)
-CS Enabled
-Cap Limit
Przy żadnym ustawieniu dysk niezostał wykryty przez BIOS bądź Windowsa albo Linuxa .
Najbardziej ciekawi mnie to że dysk jak jest podłączony do nagrywarki działa , podejrzewam że nagrywarka nadaje mu inny format zapisu tzn nie Fat32 czy ntfs inny .
Niedawno przeglądając fora natrafiłem na program " From_hdd_lg_to_pc v1.12 " z strony http://ifndef.alterv.../index_eng.html , w Windowsie pojawia się informacja że nie znaleziono podłączonego dysku , sprawdzałem na 3 komputerach i na żadnym się on nie wyświetla . Czy da się w jakiś sposób zrobić aby bios go wyświetlił , bardzo zależy mi aby go sformatować . Proszę o propozycje i pomoc .
dziękuje
  • 0
Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Maxtor DiamondMax 10 | 80gb z, pc, dvd, nagrywarka, niedziała, format, bios

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych