Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, w moim pierwszym poście na tym forum chciałem się poradzić osób które posiadają dwa monitory.

 

Mam Samsung SyncMaster P2270HD, przymierzam się do kupna drugiego monitora. Jako że mam spore wymagania co do przyszłego kolegi mojego SyncMaster'a to wiele monitorów odpada w przedbiegach. Główny mój problem jednak sprowadza się do pytania:

 

Czy wygodnie jest pracować na dwóch różnych rozmiarów monitorach? Powiedzmy ten mój 21,5" z 23" U2312HM ? Czy lepiej zainwesotwać w monitor takiego samego rozmiaru?

 

A kolejne pytanie dość standardowe, potrzebuje monitora dość uniwersalnego, chętnie z funkcjąpivota, regulowaną wysokością, nachyleniem, z rozdzielczością 1920x1080.

 

Używany będzie najpewniej głównie do czytania/pisania, pewnie czasem i grania, jednak nie zależy mi na monitorze typowo dla gracza, a jak wspomniałem uniwersalnego. Cena do 800zł.

 

Na razie na oku mam wspomnianego: Della U2312HM.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez Degnir
Link to post
Share on other sites

Masz na oku dobry monitor. W moim przypadku dołączył on do 19" 5:4, a więc całkiem innego monitora i sprawuje się bardzo fajnie. Nie jestem pewien jak to będzie wyglądało w przypadku dwóch lekko różniących się 16:9, więc jeszcze bym poczekał na opinię osoby która ma podobny zestaw. Generalnie wydaje mi się, że identyczne monitory są konieczne tylko w przypadku zestawów gamingowych lub zawierających 4-6 monitorów. Fakt, kilka tych samych modeli obok siebie prezentuje się super, ale na ogół lepsza jest raczej różnorodność, by oba ekrany wykorzystywać do różnych rzeczy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...