Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Modding by Gregu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
393 odpowiedzi w tym temacie

#381 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16012 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 18:57

Aha i czy chłodnica musi mieć w sobie jakieś odpowietrzanie

Nie, ale ja miałem spore problemy z odpowietrzeniem układu do momentu dokupienia jednego elementu do reza. Oczywiście piszę o pompie D5 i zintegrowanym rezie. Poczytaj mój temat a wszystkiego się dowiesz. 

• 0

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

#382 Biafra

Biafra
  • Nothing shocks me.

• 6507 postów
  • Miejscowość:Antwerpia

Napisano 06 listopad 2013 - 19:06

Jak masz takie wentyle jak BQ to przy 600-800RPM nie usłyszy ich nawet nietoperz a chłodzenie będzie dużo wydajniejsze niż w pasywie. Ja do niskoobrotowców polecam chłodnicę 4,5cm o niższym upakowaniu finów (FPI)- takie jak wspomniane nexxosy. 6cm chłodnicę jednak jest już trudniej przedmuchać.

• 0
Phanteks Enthoo Primo/Koolance LC
Widzisz coś łamiącego regulamin? Kliknij przycisk "Zgłoś".

#383 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów
  • Miejscowość:Bielawa
  • 3DMark 06:3....

Napisano 06 listopad 2013 - 19:16

Czyli muszę dokupić pierścień, aby to powietrze nie było zasysane przez pompe  hmm jak mus to mus wyjdzie taniej niż kupno osobnego reza  :P  

Jeśli o wentyle na chłodnicy idzie to chodziło mi o to czy jeśli wezmę grubszą chłodnice to czy bez wentyli będą w miarę odpowiednie temperaturki, hałas nie ma znaczenia, bo mam je ustawione teraz na 1000 i w sumie słychac delikatny szum tylko. Jak wziął bym te 60mm to nie zamontuje na niej już wentyli ( brak miejsca ) Stad własnie moje pytanie czy taka chłodnica obsłużyła by proca nie posiadając wentyli, a pisząc jeszcze prościej co będzie lepsze

chłodnica 60mm bez wentyli, czy chlodnica 35mm z wentylami  :rotfl:  :rotfl:

Oczywiscie z taką na 35mm tego problemu by już nie było wentyl powinien wejść na styk

• 0

Link do galerii - Zapraszam !! -> http://forum.benchma...dding-by-gregu/

Spoiler

#384 Biafra

Biafra
  • Nothing shocks me.

• 6507 postów
  • Miejscowość:Antwerpia

Napisano 06 listopad 2013 - 19:19

Ja Ci powiem tak- na Twoim miejscu brałbym jedną 360 tkę i byłbym spokojny że zwoduję na niej też grafikę jak mnie najdzie (a najdzie Cię pewnikiem) ;) Ogólnie trudno Ci powiedzieć konkretnie co będzie lepsze. Raczej wydajniej będzie z wentylami ale wszystko zależy jaka chłodnica, jakie FPI itp. 

• 0
Phanteks Enthoo Primo/Koolance LC
Widzisz coś łamiącego regulamin? Kliknij przycisk "Zgłoś".

#385 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16012 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 19:21

Na styk do "naszej" budy na TOP wchodzi chłodnica 45mm plus śmigła 25mm :)

• 0

#386 natsu

natsu
  • LOL

• 3340 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 06 listopad 2013 - 23:11

Zależy od mobo. Jedna ma większe radiatory od drugiej, inna ma jakiś dziwny armor jak w tym przypadku. Najlepiej będzie jak sam zmierzy sobie odległość między armorem/kablem eps i będzie odpowiedź ile miejsca ma na chłodnicę

• 0

Liquid PC

"Każdy wiedźmin ma dwa miecze. Nieżyczliwi mawiają, że ten srebrny jest na potwory, a ten z żelaza na ludzi. To oczywiście nieprawda. Są potwory, które można ugodzić wyłącznie srebrnym ostrzem, ale istnieją i takie na które działa tylko żelazo."

#387 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 20:37

Fakt możliwe, że na styk by 45mm wlazła, ale prawdopodobnie był by problem z wpięciem kabla eps, u mnie jest on na samej górze w dodatku zapinany od góry, czyli te uchwyty co łapią aby kabel się nie wypiął są po za płytą. W takim razie daruje sobie na styk i męczarnie i dobiorę max 35mm, jednak na razie staram się znaleźć optymalne ułożenie węży, w obudowie.  :[  :[  Nie lada wyzwanie hahahah

• 0

Spoiler

#388 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16012 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 20:55

Jak będziesz miał jakieś wersje "beta" to wrzuć foty ;)

• 0

#389 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 26 grudzień 2013 - 13:22

Miało być LC pod koniec roku, ale stwierdziłem, że nie mogę być samolubem i sprezentowałem mojej drugiej Połówce nową CHOINKĘ, bo przecież Święta są trzeba być miłym i w ogóle  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  No nic oczywiście z tematu się nie wycofuję, a tylko go przełożyłem w czasie na rok 2014. W sumie dobrze wyszło, bo kaski by mi na wszystko nie starczyło a tak prezenty były obfite a i na choinkę fajnie wieczorkiem popatrzeć ;)

Takie tam świąteczne

choinka_2013g.jpg

choinka_2013aa.jpg

Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej Wszystkim jak i sobie życzę  :P  :P

• 4

Spoiler

#390 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16012 postów

Napisano 26 grudzień 2013 - 13:45

LC poczeka ;)

Wesołych świąt  :D

• 0

#391 Klikacz

Klikacz
  • 2/10

• 2718 postów
  • 3DMark 06:-2

Napisano 26 grudzień 2013 - 14:21

Kozacka choinka. Siedzenie przy kimś bliskim w Święta lepsze niż najlepsze LC i Tajtany w SLI :D

Użytkownik Klikacz edytował ten post 26 grudzień 2013 - 14:22

• 0

#392 dodo

dodo
  • α

• 10495 postów

Napisano 26 grudzień 2013 - 14:23

Takie tam świąteczne

Bardzo ładna choinka, Wesołych. 

• 0

#393 Potato2209

Potato2209
  • Ziemniak

• 77 postów
  • Miejscowość:Krapkowice

Napisano 01 marzec 2014 - 17:38

Jakieś postępy? Bo temat trochę ucichł

• 0

#394 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 16 marzec 2014 - 17:36

YO yo na chwilę obecną to postępy są, ale biorąc pod uwagę środowisko domowe ( remoncik i dodatki upiększające wystrój mieszkania )   ;)   Jesli o  kompa i wszystko co z nim związane zaś chodzi to cisza. A nie no oddałem na gwarancję mysz Roccata :[ Rozwalił mi się scroll  :o  :o  Nie wrzucam nowych zdjęć, bo nic w sumie się nie zmieniło. Jak coś dojdzie na pewno nie omieszkam wstawić kilku fotek.

• 0

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych