Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Modding by Gregu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
393 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tomacho77

Tomacho77
  • Dyskutant

• 180 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 23:35

Bardzo fajny sprzęcik ale za pewne bardzo kosztowny :/ ale niestety jak się coś chce mieć trzeba zainwestować to nie uniknione

Tylko podziwiać i cieszyć oko :)
  • 0

#22 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów
  • Miejscowość:Bielawa
  • 3DMark 06:3....

Napisano 29 sierpień 2012 - 20:09

Dzięki, trochę wysiłku nie to kosztowało, bo na wszystko sam musiałem sobie zapracować :D

Pytanko mam do Was chłopaki, dobrze taka mieszanka będzie wyglądała czy lepiej wziąć jednolity kolor ?? Nie wiem tylko czy w niebieskim będą mieli dostępne.

Dołączona grafika
  • 0

Link do galerii - Zapraszam !! -> http://forum.benchma...dding-by-gregu/

Spoiler

#23 Tomacho77

Tomacho77
  • Dyskutant

• 180 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 20:43

Mi się bardzo podoba takie polączenie kolorów, dużo bardziej niż gdyby to było jednolite
  • 0

#24 Biafra

Biafra
  • Nothing shocks me.

• 6505 postów
  • Miejscowość:Antwerpia

Napisano 29 sierpień 2012 - 21:45

Moim zdaniem lepiej mieszane ale to Tobie się ma podobać. Z mojej strony 2 sprawy: naklejki z frontu out! i oderwij ochronną folijkę z logo na obudowie bo to bezsensowny zwyczaj ;)
  • 0
Phanteks Enthoo Primo/Koolance LC
Widzisz coś łamiącego regulamin? Kliknij przycisk "Zgłoś".

#25 Tomacho77

Tomacho77
  • Dyskutant

• 180 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 00:15

A czy po włączeniu tych wszystkich wentylatorów nie chodzą one zbyt głośno?
I z tymi wentylatorami trzeba uważać, żeby nie dać zbyt dużo wtedy już nawet zaczynają przeszkadzać
  • 0

#26 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 20:45

Moim zdaniem lepiej mieszane ale to Tobie się ma podobać. Z mojej strony 2 sprawy: naklejki z frontu out! i oderwij ochronną folijkę z logo na obudowie bo to bezsensowny zwyczaj ;)

Tak tak mi się one własnie podobają, pytam z ciekawości ;) Przedłużki brał bym u "darmacza", ale najpierw musi dojść panel boczny i te wentyle, a paczuszek jeszcze nie ma :/ :/ :/ Jeśli idzie o folie ochronne to juz ich dawno nie ma :D :D Ściągnąłem je, ale foty były robione zaraz po zakupie i folie jeszcze tam były :D

A czy po włączeniu tych wszystkich wentylatorów nie chodzą one zbyt głośno? I z tymi wentylatorami trzeba uważać, żeby nie dać zbyt dużo wtedy już nawet zaczynają przeszkadzać

Wentyle jak wentyle zawsze je słychać przy maksymalnych obrotach, ale od czego są regulatory obrotów ;) ;)
  • 0

Spoiler

#27 IThardware_pl

IThardware_pl
  • Bywalec

• 106 postów

Napisano 01 wrzesień 2012 - 02:34

Bardzo ładnie, czysto i schludnie. Clear-look zawsze spoko! ;)
  • 0
IThardware - Twój vortal technologiczny!

#28 paskur

paskur
  • Bywalec

• 107 postów
  • GG:7127319
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 01 wrzesień 2012 - 06:51

Dzięki, trochę wysiłku nie to kosztowało, bo na wszystko sam musiałem sobie zapracować :D Pytanko mam do Was chłopaki, dobrze taka mieszanka będzie wyglądała czy lepiej wziąć jednolity kolor ?? Nie wiem tylko czy w niebieskim będą mieli dostępne. Dołączona grafika

Jakby ci się chciało to tak wygląda taka przedłużka własnej ( mojej ) roboty.
Koszt to 16zł przewód, 8zł wtyczki i piny, 11zł oplot z linki + przesyłki z 2 sklepów myślę że całość do 50zł
W prawdzie tyle co u darmacza wyjdzie przedłużka ale jakbyś chciał ich więcej zrobić to się opłaca bo dokładasz do tego ~10zł jakbyś chciał mieć jeszcze np na przedłużke 6 pin.

No i oczywiście chodzi w tej zabawie oczywiście o satysfakcje że sam zrobiłeś :)
Dołączona grafika
  • 0

#29 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 18:40

Sam niestety oplotów nie wykonam, a na pewno nie było by to prędko, za dużo pracy na głowie uniemożliwia mi jakiekolwiek dłubaniny heheh. Paczki w końcu dojechały, więc mogę dać kilka nowych fotek.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

W najbliższą niedzielę wezmę się za układanie kabli, bo na dziś wyglądają tak

Dołączona grafika

tylko proszę bez bluźnierstw, nie miałem kiedy tego ogarnąć :D

i jeszcze zmienię położenie górnego z wentyli chłodzących dyski będzie dmuchał prosto na grafikę 8) katody revolteca, które zakupiłem raczej z obudowy wylecą, ale do póki nie kupię pasków ledowych to będą tam siedziały. Jak już jest okno to i buda zmieni swoje miejsce na biurku, co przełoży się na układ kabli pod biurkiem hehe. A co w obudowie się jeszcze zmieni ( grafika przedłużki na kable, dojdzie oświetlenie, chcę je jakoś zamontować pod płytą główna nie wiem czy mi się to uda. Z pod płyty ma wydobywać się światło. Na razie to tyle z nowości u mnie. Opinie mile widziane ;)
  • 0

Spoiler

#30 GreQonE

GreQonE
  • T3h Pwn3r3r

• 5195 postów
  • GG:1390152
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:1337

Napisano 04 wrzesień 2012 - 19:13

Pedant :wariat:
  • 0
GreQ-Main ver. 5.0 | GreQ-Main ver. 4.0 | GreQ-Main ver. 3.0 | GreQ-Serwer ver. 3.0 | Moje Allegro
"Piractwo do kradzieży ma się jak cp do mv."

#31 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 21:19

Hahahhaaha czy ja wiem, chyba nie, ale jak już się za coś biorę, to chce aby to miało ręce i nogi. Takie dwie fotki z podświetleniem wnętrza. Sorka za jakość, ale jeszcze nie bardzo umiem cykać dobre foty w nocy.
Mniej więcej tak to wygląda.

Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0

Spoiler

#32 t.luk

t.luk

Napisano 05 wrzesień 2012 - 10:50

Cosik ciemnawo....Daj fotki przy lepszym oświetleniu ;)
  • 0

#33 Sn1PeR

Sn1PeR
  • Moderator

• 3297 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:06

O kurcze, mod jeszcze nie skończony, a mnie już szczeka opada. :) Powodzenia.
  • 0
Promocja Morele.net:
Polecam zakup sprzętu komputerowego w sklepie internetowym Morele.net. Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub kartę sieciową oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy:
1. umieścić w koszyku produkty wraz z
usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz kartę sieciową
i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

#34 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 18:58

Cosik ciemnawo....Daj fotki przy lepszym oświetleniu ;)

Tak miało być ciemno, żeby pokazać jak teraz wygląda samo oświetlenie, ale będzie ono wymienione na taśmy led. To jak widać raz, ze jest za słabe, a dwa nie spełnia moich oczekiwań. Fotka w normalnym jasnym świetle jest post wcześniej ;)

Planuję jeszcze dokupić

be quiet 2 x120mm na górę
taśmy led niebieskie
przedłużki na ATX24pin, na grafikę i na proca

Dodatkowo obrócę komorę z dyskiem tą górną tak żeby wentyl chłodził jeszcze grafikę, oczywiście w puste miejsce które zostanie po zabraniu wentyla wstawię kolejny, będzie on robił tylko za atrapę dla wyglądu. Jak są dwa wygląda to fajnie, jak by został tylko jeden była by zbyt duża pustka heh.

Całość po małym przemeblowaniu.

Dołączona grafika

Fotka z zamontowanym już wentylem z przodu :P Wentyl z boku robi tylko za atrapę,bo nie było po co by go podpinać.

Dołączona grafika
  • 0

Spoiler

#35 Sn1PeR

Sn1PeR
  • Moderator

• 3297 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 19:01

Kup dotykowego Lamptrona.
  • 1
Promocja Morele.net:
Polecam zakup sprzętu komputerowego w sklepie internetowym Morele.net. Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub kartę sieciową oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy:
usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie

#36 Tarrok

Tarrok
  • Znajomy tranzystora

• 1247 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • 3DMark 06:Gdzieś tak będzie :)

Napisano 06 wrzesień 2012 - 19:35

@up Albo 2
  • 0

Moje Worklogi: Red Drake(zakończony)
i7-3930K@4,2GHz(EK Supremacy)|GTX 1080 Zotac Bulk@ 2063Mhz(Swiftech MCW60) |16GB DDR3 2133Mhz|EVGA X79 Dark|Samsung SSD 840 Pro 256GB|Samsung SSD 970 Pro 512GB|Seasonic Platinum 1000W|AIM SC808 |HAF X MOD.|HP ZR2740w v2 (2560X1440)|Beyerdynamic DT 860|alphacool vpp655(rebrand Laing D5)|logitech G602|Corsair K70 LUX RGB

#37 Sn1PeR

Sn1PeR
  • Moderator

• 3297 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 19:37

Nie ma sensu. Mają dużą obciążalność kanału, więc odpowiedni rozgałęźnik i jest ok.
  • 0
Promocja Morele.net:

#38 Tarrok

Tarrok
  • Znajomy tranzystora

• 1247 postów
  • Miejscowość:Lubelskie
  • 3DMark 06:Gdzieś tak będzie :)

Napisano 06 wrzesień 2012 - 19:42

Wiem.To była aluzja do ilości BQ posiadanych przez autora :D :D :D
  • 0

Moje Worklogi: Red Drake(zakończony)
i7-3930K@4,2GHz(EK Supremacy)|GTX 1080 Zotac Bulk@ 2063Mhz(Swiftech MCW60) |16GB DDR3 2133Mhz|EVGA X79 Dark|Samsung SSD 840 Pro 256GB|Samsung SSD 970 Pro 512GB|Seasonic Platinum 1000W|AIM SC808 |HAF X MOD.|HP ZR2740w v2 (2560X1440)|Beyerdynamic DT 860|alphacool vpp655(rebrand Laing D5)|logitech G602|Corsair K70 LUX RGB

#39 Greg3or

Greg3or
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 430 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 20:24

Kup dotykowego Lamptrona.

Yo yo swoją drogą jakiś tydzień temu właśnie na tego Lamprona patrzałem. Oglądałem sobie filmiki na youtubie heh fajna zabawka i zarazem kosztowna.

@up Albo 2

Dwa nie były by potrzebne, nawet jak dojdą jeszcze 2 x 120mm na górę, z tego względu, że obudowa sama w sobie ma sterowanie do 3 wentyli, wiec jak jest to chcę z tego też korzystać ;)
Zmieniła mi się troszkę koncepcja z podświetlaniem, mianowicie zamiast niebieskiego kupił bym pasek z białymi ledami, co myślicie ?? Wydaje mi się, ze będzie ładniej się wieczorkiem prezentowało całe wnętrze.
  • 0

Spoiler

#40 Sn1PeR

Sn1PeR
  • Moderator

• 3297 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 20:50

i zarazem kosztowna.

Tutaj naprawdę warto zapłacić, bo to naprawdę wysoka liga. Widzę, że kosztów nie tniesz, więc 300zł to nie jest taki bardzo duży wydatek.

Zmieniła mi się troszkę koncepcja z podświetlaniem, mianowicie zamiast niebieskiego kupił bym pasek z białymi ledami, co myślicie ?? Wydaje mi się, ze będzie ładniej się wieczorkiem prezentowało całe wnętrze.

Jestem za, białe oświetlenie fajniejsze. Niebieskie jest odpustowe. Jaki odcień chcesz wziąć?
  • 0
Promocja Morele.net:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych