Skocz do zawartości

Warto brać internet stacjonarny w T-mobile?


Recommended Posts

Witam!

Mam już dość internetu z sąsiadem na pół,ciągłe spowalnianie internetu itd.

Znalazłem dość ciekawą ofertę internetu w T-mobile.

 

Są tam 2 Opcje do wyboru-

1 Opcja Internet- od 512kb/s do 2mb/s za 49zł

2 Opcja Internet- od 6mb/s do 20mb/s za 59zł

 

Na pierwszy rzut oka ceny są dość wysokie,ale!

Jeżeli posiadasz numer w T-mobile(ja akurat posiadam) to jest upust 10zł na abonament+do tego jeżeli weźmie się na telefon stacjonarny w abonamencie 35 zł na lini tp to jest kolejne 10zł upustu.

Więc wtedy wychodzi

Internet- od 512kb/s do 2mb/s za 29zł

Internet- od 6mb/s do 20mb/s za 39zł

(Jeżeli wezmę telefon stacjonarny-tak że planuje) i wtedy oferta staje się ciekawa.

Jednak żeby później nie było że żałuję że wziąłem ten internet i że mogą być jakieś haczyki.

Z tego co się dowiedziałem internet jest nieograniczony 24h/7dni w tygodniu.

Mogą być jeszcze jakieś haczyki?To że telefon jest na lini Tp to chyba nie ma jakieś wpływu na internet?

Co o tym myślicie?

Link to post
Share on other sites

" 1 Opcja Internet- od 512kb/s do 2mb/s za 49zł

2 Opcja Internet- od 6mb/s do 20mb/s za 59zł "

Hmm ile UP ile DL ? popytaj czy nie ma jakiś limitu transferu danych itp .

dziwne pakiety od-do hmm

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

o ile wiem to jest na lini tp. i musisz z tp miec umowe na utrzymanie lini :) kiedyś też coś takiego planowałem ale koszt miesieczny utrzymania lini mnie przerażał ~25zł

pisze że chce wziąć telefon stacjonarny w T-mobile więc opłaty za utrzymanie linii telefonicznej nie będzie. nie ma znaczenia że linia jest firmy X a usługa będzie od firmy Y. jeśli jest jakakolwiek wykupiona usługa telefonu stacjonarnego opłaty za utrzymanie linii nie ma

 

 

-The-

 

to co napisałeś jest prawdą ale tylko wtedy gdy chcemy mieć internet kabelkiem np na lini orange od netii a nie chcemy mieć telefonu stacjonarnego.

 

Jeżeli posiadasz numer w T-mobile(ja akurat posiadam) to jest upust 10zł na abonament

zgadza się. rozumiem że masz telefon na abonament bądź mixa ?

 

Jednak żeby później nie było że żałuję że wziąłem ten internet i że mogą być jakieś haczyki.

spokojnie możesz zamawiać. haczyków tam żadnych nie ma.

 

Z tego co się dowiedziałem internet jest nieograniczony 24h/7dni w tygodniu.

Zgadza się. Nie masz żadnych limitów na ilość danych pobieranych/wysyłanych.

 

Mogą być jeszcze jakieś haczyki?

Nie ma żadnych haczyków. Sam zastanwiam się nad tą ofertę bo póki co płacę 59 PLN miesięcznie za 1 mbit -_-

 

Mogą być jeszcze jakieś haczyki?To że telefon jest na lini Tp to chyba nie ma jakieś wpływu na internet?

Tp zmieniło nazwę teraz to jest Orange.

To że telefon jest na linii Orange a internet będzie od T-mobile nie ma żadnej różnicy. Sam korzystam z internetu < Netia w moim przypadku > od 2008r na linii TP po zmianie nazwy linii Orange.

 

 

W razie jakichkolwiek jeszcze pytań - pisz :)

 

 

EDIT

 

W jakim miejscu mieszkasz? miasto . wieś ? daleko masz do centrali skąd idzie sygnał? teoretycznie jaką prędkość możesz uzyskać na swoim łączu?

 

Jak do <6 mbit/s to t-mobile z choćby tylko jedna zniżka < 10 PLN > jest najbardziej atrakcyjne w tym momencie oferta na dostęp za pomocą lini telefonicznej

Edytowane przez miglanc
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...