Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nic lepszego do produktów a4techa w tej cenie nie znajdziesz, w chwili obecnej (bo nie ma ak-47 i x748 z avago) jedną z lepszych jest x760h. Jeśli chodzi o sensor to nawet droższe myszki renomowanych firm mogą okazać gorsze.

Pamietaj x7 nie równa się x7, większość modeli jest średnia, ale i tak dobra jak na swoją cenę, można jednak znaleźć perełki, takie które wyżej wymieniłem.

Link to post
Share on other sites

No to do ilu tak zbierać już na dobrą myszkę. 400 Zł na mambę :D?

Bez przesady ;)

ale do 200 można przebierać w naprawdę fajnych.

A i nie pytaj mnie jaką bym Ci polecił ponieważ dobór myszki jest dość indywidualną sprawą.

Bardziej od wyglądu liczy się jak Ci leży w dłoni i różnorodność konfiguracji,aczkolwiek wygląd ma jakieś tam znaczenie %-)

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

No to do ilu tak zbierać już na dobrą myszkę. 400 Zł na mambę :D?

 

Tak na marginesie, mamba to jest złom wart góra 100zł, taka jest niestety prawda.

nikodem99, ja swojego szczura g400v2 kupiłem właśnie za 100zł, a nic lepszego od niego nie znajdziesz, bo to już high-end jeśli chodzi o myszki, są tylko konkurencyjne modele.

Kto szuka ten znajdzie :)

:hahaha::rotfl::cry:

 

Sama prawda kolego... Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz dopłacić, to od siebie polecam Logitech MX518 :] . Ta mycha jest już od kilku lat na rynku, więc nie musisz się martwić o jakość bo zdobyła już mnóstwo pozytywnych opinii. Sam posiadam ją już od prawie 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolny 8) .

Dobrze mówi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Sam się zastanawiam się nad wyborem myszki w okolicy 100 zł + ewentualna dopłata , chodzi mi o gryzonia do gier , tylko nie wiem czy brać laserową np TRACER Sniper TRM-503 którą chwalono w pewnym piśmie komputerowym , czy lepiej optyka (sam takiej teraz używam), nowy pc będzie podłaczony do TV i z tego względu będę zmuszony kupić kabel , czy bede miał spore opóźnienia.???

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...