Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Mam konfigurację jak w sygnaturze.Mam okazje taniochą załatwić Corsair XH 620WCzy jest lepszy od mojego aktualnie "Legendarnego" Tagan 480W -U01NIGDY NIE MIAŁEM Z NIM PROBLEMÓW.[czasem bawię się w podkręcanie ale tylko na jakiś czas normalnie komp chodzi na default'ach ]Corsair ma duży wiatrak a tagan ma i i to na krótkiej ściance.CORSAIR MA ŁADNIEJSZE KABLE I TO MODULARNE-PORZĄDEK!!TABLICZKITaGAN MA LEPSZĄ LINIĘ 3,3 I 5Vhttp://obrazki.elektroda.net/95_1270648442.jpgcORSAIRhttp://pclab.pl/zdjecia/artykuly/runelord/corsair_hx620w_and_tx750w/corsair_hx620w/corsair_hx620w-4.jpgCO MI POLECICIE ??

Edytowane przez napalm_death
Link to post
Share on other sites

Witam.

Im zasilacz jest mocniejszy tym pobiera wiecej pradu i to jest chyba oczywiste. Jezeli masz sprzet wymagajacy duzego poboru mocy

no to lepszy jest Corsair XH 620W. (lepiej miec w zapasie troche mocy niz obciazac Tagan'a) Im zasilacz ma wieksza moc tym sie bardziej nagrzewa, powinien byc przy zasiłku wmiare mozliwosci duzy wiatrak. No i oczywiscie jezeli kupisz Corsair XH 620W bedziesz mial spokoj na pare dobrych z koniecznoscia wymiany z powodu zmiany sprzetu. Ja osobiscie posiadam OCZ MODx 600w i calkowicie mi wystarcza.

Link to post
Share on other sites

Ale wiesz, że tak nie jest ? ^^

Wiesz, moze sa jakies wyjatki o ktorych nic niewiem ale przeciesz jezeli masz zasilacz OCZ 600W vs firma krzak 350W to ktory wiecej pobiera pradu?? :>

Tak samo jest z jakim kolwiek sprzetem elektronicznym, Dajmy na to np Pralka (taki tam przyklad) to im ma wiecej Wat to tyle pobiera pradu w przeliczeniu na kWh.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Im zasilacz jest mocniejszy tym pobiera wiecej pradu i to jest chyba oczywiste. Jezeli masz sprzet wymagajacy duzego poboru mocy

no to lepszy jest Corsair XH 620W. (lepiej miec w zapasie troche mocy niz obciazac Tagan'a) Im zasilacz ma wieksza moc tym sie bardziej nagrzewa, powinien byc przy zasiłku wmiare mozliwosci duzy wiatrak. No i oczywiscie jezeli kupisz Corsair XH 620W bedziesz mial spokoj na pare dobrych z koniecznoscia wymiany z powodu zmiany sprzetu. Ja osobiscie posiadam OCZ MODx 600w i calkowicie mi wystarcza.

 

Witam.

Im zasilacz jest mocniejszy tym pobiera wiecej pradu i to jest chyba oczywiste. Jezeli masz sprzet wymagajacy duzego poboru mocy

no to lepszy jest Corsair XH 620W. (lepiej miec w zapasie troche mocy niz obciazac Tagan'a) Im zasilacz ma wieksza moc tym sie bardziej nagrzewa, powinien byc przy zasiłku wmiare mozliwosci duzy wiatrak. No i oczywiscie jezeli kupisz Corsair XH 620W bedziesz mial spokoj na pare dobrych z koniecznoscia wymiany z powodu zmiany sprzetu. Ja osobiscie posiadam OCZ MODx 600w i calkowicie mi wystarcza.

 

Zasilacza nie można traktować jako odbiornika,choć włączony jakieś niewielkie obciążenie stanowi.

Po prostu żle sformułowałeś odpowiedż.

Link to post
Share on other sites

Witam.

.. ale dyskusja sie zrobiła... ;]

NIe chodzi który będzie więcej pobierał.. bo Corsair nie weźmie więcej niż Tagan, fakt chodzi o sprawność itd.. ale nie o to chodzi...

o te pare złotych rocznie, nie.

 

Chodzi o całokształt.

mam aktualnie chyba 6 dysków+DVD+ stację dyskietek :),7wiatraków 2 sterowniki wentyli.

Czy ten corsair nada się do podkręcenia i utrzymania tego wszystkiego?

bo z tego co wiem to do AMD trzeba mieć lepszą linie niskiego napięcia.[przynajmniej kiedyś tak w athlon 2500+ było :) ]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...