Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[PC] Guild Wars 2

guild wars guild wars

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:29

Premiera tuż tuż, headstart jeszcze szybciej.

To jak, przymierza się ktoś do tego tytułu?
  • 5
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#2 Hulajdusza

Hulajdusza
  • Bywalec

• 85 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 17:57

Pre-purchase zakupiony już w kwietniu:) Grałem we wszystkie beta weekendy do tej pory i stress testy jakie były. Gra zapowiada się naprawdę niesamowicie. Czuję, że będzie hitem jesieni.

Użytkownik Hulajdusza edytował ten post 23 sierpień 2012 - 17:57

• 0

CPU i5 4670k/ MOBO Asrock Extreme 3/ GPU ASUS gtx 660 ti DC II oc / Ram 8gb kingston 1333/ PSU Corsair vx 550w / Case Corsair 400R

#3 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 18:00

Ja czekam na przelew i kupuję dopiero teraz.
Znajomi z jedynki testowali i było słychać samo niezadowolenie odnośnie pvp, więc kupuję z nastawieniem na pve.

Po 4,000h spędzonych przy gw1 nie śmiałbym nie zagrać w 2 :)
  • 2
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 Hulajdusza

Hulajdusza
  • Bywalec

• 85 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 18:29

Narzekają, bo się zmieniło na dużo bardziej dynamiczne i nie ogarniają :P W PvP gw2 potrzeba naprawdę sporego skilla i wprawy, żeby być dobrym.
  • 0

CPU i5 4670k/ MOBO Asrock Extreme 3/ GPU ASUS gtx 660 ti DC II oc / Ram 8gb kingston 1333/ PSU Corsair vx 550w / Case Corsair 400R

#5 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 11:55

Właśnie w tym problem, że teraz nie potrzeba skilla a już na pewno nie w takim stopniu jak w gw1.
A największym tego wrogiem jest system broni (umiejętności) i kilka pomniejszych niedociągnięć.

To świetnie sprawdza się w pve, niestety w pvp jest to zbyt 'casual' żeby było tak dobrym systemem jakim było gw1.

No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu po zalaniu świata ludźmi :)

Jeszcze jedno ciekawskie pytanie, w kogo się wcielicie zaczynając grę?
Ja mam rozterkę pomiędzy guardianem a warriorem.

Jak wspomniałem, wrzucę garstkę screenów z gry, do faktycznej premiery.
Prezentowany, human female guardian - grane na full detalach w fhd.

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik sid vicious edytował ten post 23 sierpień 2012 - 19:26

• 2

#6 Thorin49

Thorin49
  • We are the hammer!

• 732 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:40,000

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:13

Chwalcie się - które macie poziomy? :->
Ja do wczoraj dobiłem zaledwie do 25 bo trochę czasu mi schodzi na szukanie miedzi by podbić Armorsmithing :wariat:I na którym serwerze gracie?
I ile punktów w HoM? :]

Użytkownik Thorin49 edytował ten post 28 sierpień 2012 - 09:27

• 0
I am the hammer.
I am the sword in His hand.
I am the gauntlet about His fist.
I am the bane of His foes and the woes of the treacherous.
I am the end.

#7 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 17:30

21 chyba. Gram więcej pvp.

Far Shiverpeaks, z całą ekipą z GW1 - będzie najmocniejszy serwer pvp ;)
A Homków mam 30, ale w chwilę moment mogę wykupić wszystko do 40-45... tylko po co? :)
  • 2

#8 Thorin49

Thorin49
  • We are the hammer!

• 732 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 09:38

Jeszcze jedno ciekawskie pytanie, w kogo się wcielicie zaczynając grę?
Ja mam rozterkę pomiędzy guardianem a warriorem.

Ja ostatecznie zdecydowałem się na Warriora, ale większy problem miałem czy wybrać korpus a'la Pudzian czy ten szczuplejszy i umięśniony (bardziej naturalny) bo wzrost dopasowałem do Logana Thackeraya :wariat:
Ostatecznie wybrałem ten z szyją, która nie ma grubości pnia drzewa :P
Aczkolwiek wczoraj przeżyłem kryzys czy aby jednak nie zrobić rolla na Engineera (ale jednak nie - będzie altem) ;)

I czemu na tych screenach nie biegasz w Heritage Armor i reszcie nagród skoro masz również 30/50 HoM? ;)

Ja gram tam gdzie większość Polaków czyli na Blacktide ;)

Użytkownik Thorin49 edytował ten post 29 sierpień 2012 - 09:41

• 0
I am the hammer.
I am the end.

#9 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 12:20

Grałem na Blacktide, ale jednak poszedłem za większością znajomych - dominujemy WvW :D
Jak cykałem te screeny to było zaraz po otwarciu serwerów i europa nie miała dostępu do nagród z HoM'a - naprawili to dopiero później.

Warriora jeszcze nie mam, grałem nim trochę na pvp i strasznie mnie wynudził (a był to mój main character w gw1), a pve jak? Ciekawie się nim sieka? :)

Gratis, kilka screenów - pierwszy duży event który wbił mnie w fotel i aktualny wygląd guardiana. Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 2

#10 darkatraz

darkatraz

Napisano 29 sierpień 2012 - 15:43

Spora ta paskuda %-) %-) Ile czasu Ci zajął ten event :?:
  • 0

#11 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 18:30

W sumie było nas tam więcej niż uchwyciłem w kadrze, a tłukliśmy go parę ładnych minut. Może nawet kilkanaście.
Potem cwaniak przywołał jakieś Portale i zalała nas chmara pomniejszych straszydeł.
Ale warto było, gruba skrzynia z nagrodami się wysypała %-)
  • 0

#12 Thorin49

Thorin49
  • We are the hammer!

• 732 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 10:47

Oj tam oj tam, Shadow Behemoth :P
The Shatterer to jest dopiero zabawa :D
  • 0
I am the hammer.
I am the end.

#13 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 02:52

The Shatterer to jest dopiero zabawa

Mówisz masz :D

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Podczas finałowej walki tego eventu, miałem średnio 22 fps.
Ponadto, znajomy na 580 SLI ma wyniki gorsze niż ja na jednej 670 więc wstępnie stwierdzamy, że optymalizacja GW2 jest póki co skopana.
  • 2

#14 gtxxor

gtxxor
  • gwiazdor %-)

• 9844 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 03:11

Optymalizacja nie ma nic wspólnego z multiGPU, to drugie to bardziej kwestia sterownika aniżeli gry.
  • 0
XOR WATERCOOLED RIG: 3820 | X79A-GD45 Plus | 4x4GB DDR3 Kingston | GTX770 2GB | 840 PRO 256GB | WD10EZRX 1TB | SF550P14XE | NZXT 810
HOME OFFICE PC: 3220 | B75M-D3H | 4x4GB DDR3 Kingston | HD6770 1GB | Intel 330 120GB | 7200.12 500GB | Modecom 520W | CM Elite 330
LENOVO Y580 NOTEBOOK: 3210M | 4+2GB DDR3 Micron | GTX660M 2GB | Corsair Force3 120GB SONY KDL-32HX750 + NEXUS 7 16GB + HTC 8S

#15 darkatraz

darkatraz

Napisano 05 wrzesień 2012 - 05:55

Sid przez Ciebie jestem zmuszony kupić tą gre %-) %-) Dobrze, że mam robote na weekendy to szybciej ilość odpowiednia kasy będzie na liczniku.

O co chodzi z mikropłatnościami :?: Są jednak w tej grze czy nie :?:
  • 0

#16 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 12:05

Mikropłatności są.

Dołączona grafika

Żeby ułatwić przedstawienie systemu, posilę się kolejnym screenem.
Za ojro możesz kupić jedynie kryształy - Gemy - które wykorzystuje się do płacenia za głównie kosmetyczne bonusy.
Skrzynie z bajerami (mikstury zmieniające wygląd na jakiś czas, bilety, klucze do otwierania innych skrzyń, 5% bonus do ataku na godzine), losowe mini-zwierzaczki, stroje pirata/kucharza/etc (nie zmieniają statystyk, tylko dają fajny wygląd), dodatkowe sloty na postać (startujesz z 5 slotami, ja kupiłem jeden więcej)... generalnie nic co pozwalałoby wprowadzić znaczące różnice pomiędzy graczami którzy płacą a tymi którzy nie.

Do tego, jak widać kryształy można dostać także za in-game gold, bądź wymieniać z powrotem.
Więc mikro-płatności stają się jedynie drobnym bonusem dla ludzi lubiących bajery, gdzie właściwie każdy może je zdobyć poprzez gold w grze, jedynie zejdzie mu dłużej :)

Użytkownik sid vicious edytował ten post 05 wrzesień 2012 - 12:19

• 1

#17 kserax

kserax
  • Dyskutant

• 224 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:13

Jak coś zapraszajcie do znajomych gram na Blacktide mój nick Norek Brutus. Też chciałem gram inżynierem ale jednak wybór padł na wojownika Norna.

Edit: Serwery padły?

Użytkownik kserax edytował ten post 05 wrzesień 2012 - 21:14

• 0

Spoiler

#18 risen145

risen145
  • Amator

• 44 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:16

ehem, na razie off
  • 0

#19 darkatraz

darkatraz

Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:19

Ja mam inne pytanko. Ma ktoś pożyczyć 60zł do GW2 %-) %-) Tylu brakuje kurde jego mać :/ :/ :/, a wypłata w październiku :/ :/
  • 0

#20 sid vicious

sid vicious
  • Autor tematu
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 22:44

Jakby co, ja gram na Far Shiverpeaks - sid.9870 / Vid Siciouss
Mogę wszystkich zaprosić do gildii (działa pomiędzy serwerami, a wnet będzie można gościć na innych serwerach do grania pve) dla jakiegoś wsparcia - pomogę na ile mogę - ale jest głównie wypchana zagranicznymi znajomymi.
Poza tym, wrzucajcie jakieś screeny jak gracie :)
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: guild, wars, guild wars

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych