Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

intel 3770K chłodzenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PiekielnyGamer

PiekielnyGamer
  • Dyskutant

• 183 postów
  • GG:43290297
  • Miejscowość:Londyn

Napisano 17 sierpień 2012 - 13:45

Siema mam na swoim intelu chłodzenie nocuta nh-d14 i myślę o przejściu na Corsair hydro H100 jak działa takie chłodzenie i czy opłaca mi się przejść na takie nigdy nie miałem wodnego i jestem w tym zielony więc z góry dziękuję za każdą pomoc
  • 0

#2 BluMan

BluMan
  • Gaduła

• 447 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 13:50

myślę że byłaby to głupota :P
gdy dołożysz z 300/400 zł jesteś wstanie niewielki zestaw LC samemu złożyć i to na ten procesor było by to znacznie wydajniejsze :P
  • 0

Nie będę odpowiadał na twoje posty ich poziom jest zbyt niski by można było o tym dyskutować

#3 Biafra

Biafra
  • Nothing shocks me.

• 6514 postów
  • Miejscowość:Antwerpia

Napisano 17 sierpień 2012 - 14:54

Absolutnie się nie opłaca. Wydajność gorsza, głośniej i drogo. Jak przesiadać się z tej noctuy to już na prawdziwy zestaw LC.
  • 0
Phanteks Enthoo Primo/Koolance LC
Widzisz coś łamiącego regulamin? Kliknij przycisk "Zgłoś".

#4 t.luk

t.luk

Napisano 18 sierpień 2012 - 08:30

Corsair H60, H80, H100 i inne "kompaktówki LC" to nie chłodzenie wodne. To tylko zabawki, żeby zobaczyć "jak to działa". Nie dość wydajność na poziomie 2 razy tańszych coolerów, to jeszcze masz tam tragicznie głośne wentylatory (pomijam już fakt, że z serią H100 do tej pory są problemy). Krótko mówiąc zapomnij o "kompkakrówkach LC" i zostaw u siebie NH-D14 ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych