Skocz do zawartości

GTX 670 vs 2x GTX Quad SLI - TEST !!!


Recommended Posts

Niestety GTX 295 obsługuje tylko DX10 a GTX 670 DX11. Gdyby wszystkie gry były w DX10 zmiana karty grafiki była by nie opłacalna, bo jak widać konfiguracja SLI z GTX 295 daję radę. Punkty w 3DMarku na korzyść GTX 670 wynikają z obsługi nowego DirectX i Shader Model. Grafika GTx670 pokaże dopiero swoje możliwości w grach z DX 11. http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/GeForce_GTX_670_-_test%2C_cena_i_opinie-4524.html

Edytowane przez gepardmak
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jezu, nie potraficie zignorować jakiegoś błędu? Ktoś pisze po ciemku, na innej klawiaturze czy jest inny powód dlaczego tak napisał a nie inaczej. Ludzie, spokojnie. Są tu osoby młodsze od was, które chodzą do tzn. "gimbazy" czy podstawówki. Jak zobaczyłem post mst'a, o tym słowie to padłem. Chłopak się pomylił, nie zauważył i nie zmienił. Proste. Ktoś może mieć też większe palce, mniejszą klawiaturę, smartphona, PSP i nie wiem co jeszcze. Panowie, po prostu spróbujcie to olać i czytajcie dalej. (Ya, wiem, gramatyka...)Co do tematu. Bardzo fajne i ciekawe. Sam byłem* ciekaw właśnie wydajności w grach dwóch gtx'ów 295, a jednym gtx'em 670. Jak widać, w mniejszej rozdzielczości para spisze się lepiej, ale przy dzisiejszych rozdzielczościach fhd czy w niedalekiej przyszłości ultra hd, lepiej wypadnie nowa konstrukcja. Mniejszy hałas i rachunek za prąd też są plusem. Szkoda, że 1,5 kafla poszło na grafikę o tej samej wydajności, ale to twój komputer i twoje pieniądze. Anoizm, ale jednak opłacało się kupić jedną. Ciszej, chłodniej, a za kasę z parki może trochę wyprostuje budżet. ;)

* Byłem - poprawiłem z wyłem. Dla was gadziny ;p

Edytowane przez Bichits
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...