Skocz do zawartości

Gry RPG - Co polecacie?


Recommended Posts

Witam!

 

Mam ogromną ochotę zagrać w jakąś grę rpg, ale niestety nie mam pojęcia co sobie kupić, aby gra mnie wciągnęła na dłuższy czas.

 

Dlatego prosiłbym was o polecenie ciekawych propozycji. Najważniejsze jest, żeby walka w podawanych przez was grach rozgrywała się w czasie rzeczywistym, a nie turowym. Wszelkiego rodzaju Neverwintery itd, mnie nie interesują, natomiast gry typu Gothic jak najbardziej.

 

Zastanawiam się nad kupnem gry Rage lub Fallout New Vegas, ale nie mam pojęcia czy te gry są warte kupna.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Też polecam fallout 3 i to nie koniecznie ze względu na fabułę a rozpierduchę :D

Jest jeszcze gra Risen twórców gothica, ale mi jakoś nie przypadła do gustu, wolę całą serię gothiców, a im starszy tym lepszy:

Gothic > Gothic 2 > Gothic 3.

Ze starszych to diablo i tutaj polecam Divine Divinity, coś ala diablo, ale z bardziej rozbudowaną fabułą.

Link to post
Share on other sites

Deus Ex Human Revolution, Mass Effect 1-2-3, X3 (trochę dla masochistów), ze starszych KOTOR'y jak ktoś lubi Star Wars, wspomniane wcześniej Fallout 3 i NV, chociaż jak nie przeszkadza ci grafika to bardziej polecam Fallout 1 i 2.

Dołączyłbym też S.T.A.L.K.E.R (wszystkie które wyszły).

Tak z grubsza jeśli chodzi o RPG nie koniecznie fantasy.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jako były fanatyk papierowych RPG i przeżyć jakie były z nimi związane, gdy grało się z stałą ekipą, jedyne co mogę polecić to Fallout lub Skyrim - każdy z tych tytułów to grubo ponad 100h zabawy.

Link to post
Share on other sites

Gonzalo, wyjdź. Przeczytaj najpierw posty, autor grał w Gothica. Metin? Matko...

 

Co do polecanych gier: Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, The Elder Scrolls V: Skyrim, Borderlands, seria Assasins Creed(Może niekoniecznie RPG duszą i ciałem, ale posiada kilka podobnych do RPG aspektów, a jej fabuła wymiata.). Powodzenia ;)

Link to post
Share on other sites

Wszelkiego rodzaju Neverwintery itd, mnie nie interesują

Neverwinter Nights + Dodatki

Problemy z czytaniem czy pamięcią krótkotrwałą?

 

Godny uwagi jest jeszcze Oblivion, poprzednik Skyrima.

Uboższy, ale będzie dużo tańszy - a wciąga prawie tak jak starszy brat.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...