Skocz do zawartości

Tną się filmy w HD.


Recommended Posts

Mam problem, mam Core i5 2500K, 8 GB DDR 3, Radeon HD 7850 i filmy mi sie lekko przycinaja...zwłaszcza całe blu ray, mam obraz na dysku zew. ktory sie łączy przez usb 2.0 i jak odtwarzam program totalmedia theatre to sie scinaja,..... co zrobić >? Czego to wina ? Za wolne jest to usb ? To samo się dzieje nawet oprzy mkv z dysku w kompie... choć mniej i rzadziej

Link to post
Share on other sites

Tylko nie wiem co jest złe. Mam Klite codec pack najnowszy, zainstalowalem tez vlc media player i w nim to jest gorzej bo czasem film sie opoznia o pare sec.... do blu ray z dysku nic innego nie znalazlem, wiec nie mam alternatywy....rozwala mnie to juz na maxa, bo komp wypas a filmy sie tna...

Link to post
Share on other sites

Zgaduje ,że masz Windows 7 x64 bit skoro 8GB...

Włącz managera zadań -> zakładka Wydajność -> Przycisk MONITOR ZASOBÓW

 

Zakładka PAMIĘĆ, posegreguj w kolejności od największej do najmniejszej wzgledem "Zadeklarowane"

 

Wrzuc screen pierwszych 10 pozycji.

 

Uzywasz Windows Media Player? Udostepniasz coś strumieniowo za jego pomocą? Łączysz się z Xboxem?

Link to post
Share on other sites

Zabij ten proces CCC.exe

Odpal film w Best Player, zobacz jak się zachowa.

 

(znaczek windowsa na klawiaturze+r) wpisz "msconfig" wyłącz CCC w zakładce "autostart" i usługi "catalyst control center"

 

Dodatkowo zaktualizuj sterownik do karty graficznej.

Korzystasz z 2 monitorów? Lub monitor-pc-tv po kablu HDMI?

Edytowane przez bzvert
Link to post
Share on other sites

może wina kodeków? spróbuj z innym playerem , ja polecam KMPlayer .

A ja nie kmplayer jest dobrym odtwarzaczem sam z niego dłuuugo korzystałem ale do filmów full hd czy hd nie zbytnio się nadaje, po za tym the best odtwarzacz.

 

Zainstaluj kodeki oraz k-litle pack full 32 i 64 bit.

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...