Skocz do zawartości

Któą kartę wybrać GTX 660ti


Recommended Posts

Jutro premiera nowej 660Tki więc stara karta idzie w odstawkę. Zastanawiam się nad dwoma modelami Hawk oraz Power Edition oba od MSI. Może macie jakieś inne propozycje?

Druga sprawa to jak jest z tym OC? Nvidia napisała że powyżej 1.1Ghz nie uznaje gearancji, czy będzie jakiś "drugi bios" monitorujący zegar?

Link to post
Share on other sites

Faktycznie przeczytałem tę informacje na trzeźwo i głupote walnąłem.

 

Gigaszita nie chce ze względu na ciągłę problemy z tą seria od 460, już czekają z nowym biosem. Chcę kartę do OC oraz nie przesadzać z ceną.

Edytowane przez KOXsu
Link to post
Share on other sites

No tak... niebieskie PCB to straszna rzecz.

Najgorsza z możliwych. Świadomość tego, że wewnątrz obudowy mam mobo i grafę od Gigabyte'a napawa mnie wstrętem do samego siebie ;)

Link to post
Share on other sites

No tak... niebieskie PCB to straszna rzecz. Zazwyczaj Gigabyte ma najlepszy stosunek wydajność/cena/poziom hałasu. Ja nigdy nie miałem z nimi problemu, sam teraz mam GTX 670 WF3.

 

Jeśli ktoś ma budę z oknem ( w moim przypadku HAF X ) i np moda pink-black to niebieskie PCB ohydnie wygląda i psuje cały efekt.

 

Jak miałbym brać 660Ti od GB to muszę mieć czarny/pink BP.

Link to post
Share on other sites

Po co brać GTX660Ti teraz w tak chorej cenie, skoro za 1400zł mamy referenta Gainwarda GTX670? A poniżej 1300zł da się wyrwać HD7950 od Sapphire, który po OC będzie lepszy od 660Ti w praktycznie każdej grze?

masz rację ale wybór karty zależy od osoby która będzie taki zakup przeprowadzać
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Teraz coś można powiedzieć w tym temacie.

 

Przeczytałem kilka recenzji (również te ze świata) i po drobnym zastanowieniu uznaję, że 660Ti jest fajnym GPU z dobrą wydajnością, nowoczesnymi funkcjami. Jak pisałem w komentarzu na głównej -- problemem jest cena :/ karta jest po prostu teraz za droga. ~950zł byłoby idealnie na nasz rynek.

 

Wracając do tematu: chyba asus'a bym wybrał - ze względu na kulturę pracy chłodzenia i wysokie standardowe taktowanie (a i chyba gra jest w pudle).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...