Skocz do zawartości

Zestawienie wydajności Battlefield 3


Recommended Posts

Witam.

 

Wpadłem na pomysł,aby założyć taki temat.Ponieważ podpatrzyłem go na innych forach dyskusyjnych o sprzęcie wiec dlaczego nie i na Benchmarku ?

 

Mogli byśmy trzymać się takiego schematu:

 

GPU, ilość pamięci

CPU,Taktowanie

RAM

Wersja sterowników

Średni FPS ( mierzone Frapsem przez 60sek (F11) ) Najlepiej w na multiplayerze.

Ustawianie gry+rozdzielczość

 

Myślę, że będzie to przydatne wielu osobom :D

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to ma być pomocne dla kogokolwiek, to powinno być zrobione rzetelnie, w takich samych warunkach (ciężkie do zrobienia, więc przynajmniej powinny być maksymalnie zbliżone) na wszystkich platformach. Można przecież wejść do gry, grać sobie z godzinę i wystawić wynik. Tylko co z tego jak jeden będzie grał na metro przy 32 graczach i inny na caspianie przy 64.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poziom tego forum ostatnio bardzo spada, Admini których dla mnie osobiście tu nie ma nic nie robią, bitwy się toczą i także radzę usunąć ten tenmat, bo tak jak napisal BluMan będą bitwy i tyle. Warny nic nie dają bo przecie kiedyś powrócą te fanboye i kij. Wlepić wszystkim bany którzy się obrażają i goodbye. Ma być porządek a nie taki bajzel. np w temacie reaaskiego, co z tego, może jest trochę wkurzający, ale robicie z tematu jeden wielki spam i widać, że trolle mogą się tu czuć bardzo dobrze ze względu na administrację.

Dziękuje, koniec wypocin, dobranoc.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Najlepiej wybrać jakąś bardzo wymagającą lokację w single player, nagrać filmik z tej lokacji i wrzucić tu jako wzorzec w którym miejscu i jak testować. W multiplayer może być ciężko - załóżmy testujesz wśród 64 graczy i nagle dostajesz headshota...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...