Skocz do zawartości

Protoype 2 - problem ze zwieszaniem...


Gość t.luk

Recommended Posts

Jakiś czas temu przebrnąłem przez Prototype 2 i trochę irytowała mnie jedna rzecz a mianowicie sporadyczne wieszanie się gry i wychodzenie do systemu. Pół biedy kiedy działo się to podczas zwykłej "przebieżki" po mieście (szybowanie między wieżowcami ;)) ale naprawdę to wkur...zało kiedy zdarzało się w trakcie kończenia jakiejś większej misji ;/ To często spotykany problem?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie ta gra ma problem z wydajnością wymagania jak dla gier z grafiką z wyższej półki a wygląda lipnie (nie wspominając o teskturach których nie chciało się twórcą podbić) kolejny raz twórcy wciskają shit też doświadczyłem tych błędów na takie same cierpiała jedynka i nawet żadnej łatki nie wypuścili do dwójki też na bank nie będzie ,poprzednia odsłona też cierpiała na optymalizacje i słabą grafikę a wymagania jak DMC4 który wyglądał lepiej kilka krotnie i posiadał elegancką optymalizację :)

Link to post
Share on other sites

U mnie akurat żadnych problemów nie było. Gra w FHD śmigała bez najmniejszego zająknięcia, ani razu nie zdarzyło się jej wysypać, a często przeskakiwałem między nią a przeglądarką.

Link to post
Share on other sites

Gra pod względem graficznym jest super, podczas deszczu, błyskawice, itp. Chociaż w Red Zone, gdy 'latałem' sobie z wieżowca na wieżowiec klatki spadały. Podczas misji wszystko normalnie działało.

Odnosiłem wrażenie prawie podczas całej gry, że są mikroprzycięcia (czy jakby to nazwać).

Edytowane przez witchking22
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Hmm. Ja grajac w ta gre zadnych problemow nie uraczylem, a gralem na piracie. Zero przyciec i tym podobnych. Jednak zadna latka nie zostanie wydana poniewaz Radical zostal zamkniety przez Activision (czyt. firma juz nie istnieje).

Szkoda troche bo zakonczenie juz mowi za siebie, ze Proto3 mialoby powstac.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...