Skocz do zawartości

Jaka klawiatura i mysz za 150zł łącznie.


Recommended Posts

witam

planuję zakupić nową mysz i klawiaturę ponieważ mój bezprzewodowy zestaw tracera zaczyna się rozsypywać

 

zastanawiam się nad klawiaturą:

A4TECH X7-G800

 

oraz myszką :

Microsoft SIDEWINDER X5

 

dużo gram ale nie potrzebuję sprzętu z najwyższej półki

co myślicie o tym?

planuję wydać około 150 zł na całość

może jakieś alternatywy?

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

zastanawia mnie dlaczego na tej aukcji ta mysz jest taka tania...

 

bo tutaj...

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... er_X5.html

 

...jest troszkę droższa

 

jeżeli byś nie decydował się na tego SideWindera z aukcji to polecam to, czego obecnie używam, ale w nowszej wersji, a mianowicie...

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... _GREY.html

 

ja mam wersję X-750F, ale nie różnią się one zbytnio...moja ma gorszy lakier (już miejscami całkiem zszedł)

poza tym o ile mi wiadomo, to moja ma gorszą powierzchnię i co za tym idzie - mniejszą "przyczepność"

a co do klawiatury...jesteś pewien, że będziesz więcej grał niż używał jej normalnie (wordy, pisanie postów na benchu itp. :() bo jak więcej pracy takiej biurowej to nie bierz klawy dla graczy - ponoć bardzo niewygodnie się na niej pracuje...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

człowieku przestrzegam cie przed sidewinderem x5. Miałem toto pare dni (kupiona na gral.pl) na szczęście przyjeli jak im odesłałem. Mam dużą dłoń (zalecana do x5) lecz mimo to nie byłem w stanie dojść z myszką do porozumienia. Jak bym nie próbował się za nia zabrać (chwyt samymi palcami/całą dłonia) to kończyło sie to przykurczem mięśni dłoni i bólem po kilkunastu minutach. Nie wiem ile trwa przestawianie się (a przestawiałem się z deathaddera) ale ja po paru godzinach miałem dosyć. Mysz ma kiepskie plastykowe ślizgacze (u mnie wystawał spod nich klej), do tego chyba z tego co zdążyłem się zorientować to niewymienialne. Wersja OEM może i tania (względem box) ale ta mysz jest beznadziejna pod względem ergonomii.

Po krótkim namysle i kilku reckach wybrałem (bez sprawdzania na żywo) chyba najwygodniejszą myszkę jaka istnieje(a z paroma sie już zetknołem):

 

http://www.gral.pl/preview/Logitech/Log ... on_94.html

 

jesli miał bym brać klawiaturę to ten model (ale ja sporo gram po ciemku)

 

http://www.cooling.pl/revoltec-lightboa ... ,1581.html

 

 

ma całkiem dobre recenzje. Ten A4tech tak trochę odpustowo wygląda ale wydaje się byc ok.

Klawę bierz jaka chcesz ale przed sidewinderem x5 ostrzegam

Link to post
Share on other sites

A4Tech proponowany przeze mnie jest wypas jak dla mnie

co do podświetlanej klawiatury - można to rozwiązać poprzez klawę z hubem USB + lampeczka LED

jestem właśnie w posiadaniu takowej klawiatury (A4Tech EVO Slim Multi) i lampki i również jestem zadowolony

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@Igoruss

nie wiem czy ten X5 jest taki fatalny, ja od 3 lat prawie mam tego A4Techa

ale zastanów się...za ile sprzedasz OEM'a używanego X5 :( zakładając, że nie znajdziesz frajera...

nie wiem...może akurat Tobie się spodoba....ale sądząc po tym co mówi Kolega leon691 to jest to badziew...

nie wiem co Ci poradzić...w takim mniej więcej budżecie do 90zł ja chyba bez wachania brałbym A4Techa...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...