Skocz do zawartości

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość effendi360

Optymalizacja tej gry to śmiech na sali. Gra wpierdziela 100% gpu a w gównianym miejscu gdzie nic się nie dzieje, (MSAA WYŁĄCZONE reszta na ULTRA) mam 45 klatek. Na 670 !!! Dalej nie grałem, bo do tego dochodzi lekki, aczkolwiek obecny stuttering - tak więc na obecną chwilę jak dla mnie gra NIE JEST grywalna.

Link to post
Share on other sites

Przy instalacji :P U mnie nie było problemu z jego zabiciem, zaćpał się :D Udało mi się zaliczyć to na cichym zabójcy :)

Wczytałem punkt kontrolny i o dziwo zaczął chodzić. Dostałem cichego zabójcę i gram dalej. Nawet nagrywam i na YT wrzucam :D w samym hotelu spędziłem chyba 3h kombinując co i jak :D
Link to post
Share on other sites

Optymalizacja tej gry to śmiech na sali. Gra wpierdziela 100% gpu a w gównianym miejscu gdzie nic się nie dzieje, (MSAA WYŁĄCZONE reszta na ULTRA) mam 45 klatek. Na 670 !!! Dalej nie grałem, bo do tego dochodzi lekki, aczkolwiek obecny stuttering - tak więc na obecną chwilę jak dla mnie gra NIE JEST grywalna.

 

Przy takiej karcie jaką jest 670 to rzeczywiście ta gra powinna śmigać rewelacyjnie. Możliwe, że jutro będę miał możliwość przetestowania owej gry na swoim sprzęcie ale biorąc pod uwagę, że korzystam z Radeona 7850 2GB to może być słabo ;/

efendi360 spróbuj przeanalizować, która z opcji prócz msaa daje tak znaczące przymulenie.

Link to post
Share on other sites

Ja pokombinowałem z odbiciami/światłami/duperelami i jest bite 60 klatek a różnicy wizualnej nie dostrzegam.

Czasem z tym "wszystko na ultra" to jak ze sztuką dla sztuki.

 

Sama gra bardzo mi się spodobała, póki co ciekawa historia, przyjemna mechanika gry, ciekawe lokacje i sporo smaczków.

W porównaniu do Dishonored które mnie zanudza, Hitman to coś wspaniałego!

Link to post
Share on other sites

Optymalizacja dla SLI/Crossfire w tej grze nie istnieje. U mnie w benchmark'u średnio mam 32~ (+ pojawiające się kilku sekundowe przycięcia) na Ultra bez MSAA. Przy jednym Radku ~38fps. Poszperałem w internecie i ktoś na I5 2500K i 2x GTX 670 ma 48 fps (

).

Na chwilę obecną Hitman'a odstawiłem na bok. Pewnie wrócę do niego po wymianie procka na FX-8320 i łatkach poprawiającą wydajność.

Edytowane przez h0m3r_PL
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie powiem, ciekawa gra. Postanowiłem zagrać ze względu na sentyment do skradanek, jako dzieciak pamiętam jak zagrywałem się z pierwszego Sprinter Cella ;)

U mnie na HD6770 i i5 2400 najniższy fps to 35, ale bardzo żadko spad do tej wartości, przez większośc gry jest więcej niż 40, a w zamkniętych lokacjach nawet ponad 60.

1680x1050

 

http://i47.tinypic.com/nxjj1i.png

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem Hitmana, świetna gra. Największą frajdę sprawiało mi oczywiście zaliczanie poziomów ze statusem cichego zabójcy, choć nie zawsze było łatwo. Najbardziej podobało mi się to ukrywanie i skradanie w stylu Deus Ex. Sposobów na eliminacje celu było multum, oczywiście nie wszystkie da się odrazu sprawdzić ale niektóre są niezłe :P Zakończenie w sumie do przewidzenia ale jednego się nie spodziewałem. Czyli jednak

Diana żyje, wychodzi na to że 47 jej nie zabił

Udało mi się odblokować 33/47 osiągnięć i całość zajęła mi 37h, bo niektóre lokacje powtarzałem po kilka razy żeby zdobyć inny status czy też zaliczyć wyzwanie. A propo samych wyzwać to żeby je zaliczyć pewnie gra zajęłaby drugie tyle. Niektórym może się ta część nie podobać, mi osobiście się bardzo podobała i na pewno jeszcze nieraz do niej wrócę. :)

Link to post
Share on other sites

Mam podobne odczucia jak przedmówca - bardzo przyjemna gra w ogólnym rozrachunku, do niektórych lokacji wracałem kilka razy, ale i niektóre przechodziłem na szybko. Pomysł z osiągnięciami jest bardzo przejrzysty i całkiem satysfakcjonujący czyli łatwo się w tym połapać i chce się wracać do lubianych części gry.

Gra jest dosyć długa, wciągająca, ale mająca wzloty i upadki, fabuła mimo wszystko ciekawiła a zakończenie nie było tak złe/banalne jak się spodziewałem.

 

Mogę szczerze polecić fanom gatunku, a także tym którzy jeszcze nie spotkali się jeszcze z agentem 47, Adamem Jensenem czy Samem Fisherem.

Link to post
Share on other sites

do roli 47 ale ujdzie, poza tym polski dubbing całkiem całkiem. :)

 

Przeszedłem całą grę i jestem pod wrażeniem.

Co do dubbingu to największy fail tego roku mowa oczywiście o Polskim bo nie dość że najlepszą rolę dostał kucharz z pierwszej misji to głos w ogóle nie pasuje do Hitmana, głos jest jakby taki za młody w ogóle według mnie do postaci nie pasuje.

Link to post
Share on other sites

Niestety wybór Małaszyńskiego do roli agenta 47 to nie był dobry pomysł. Nie to żebym miał coś przeciwko niemu tylko jego głos kompletnie do tej osoby nie pasuje, widać że się chłopina stara ale to nie dla niego rola. Co innego David Bateson, jego głos zawsze będzie mi się kojarzył z agentem 47. Ma idealną barwę głosu, pasującą do tej roli :) Trochę wkurzało mnie też to że polskie głosy były bardzo ciche na tle lecącej muzyki i czasami ciężo było zrozumieć co dana postać mówi. Regulacja głośności też niewiele dawała.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

http://img6.gram.pl/thumb/20140116151915.jpg

 

Na razie brak szczegółów co do nazwy ale są jakieś informacje odnośnie samej gry. Jeśli IO spełni to co mówi to może być ciekawie. Więcej w linku http://www.gram.pl/news/2014/01/16/nowy-hitman-trafi-na-pc-ps4-i-xboksa-one-wyplynely-pierwsze-szczegoly.shtml

 

Premiera: 11 marca 2016r.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...