Skocz do zawartości

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Niebawem premiera kolejnej części przygód o agencie 47 a tuż przed nią pojawiła się ciekawa minigierka Hitman Sniper Chellenge. Grał ktoś może, wygląda na ciekawą zabawę ? :D

 

Dodatkowo kupując tę minigrę za chyba 19.90zł możemy tę cenę odbić przy zakupie Hitmana Absolution :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Jako fan hitmana musiałem kupić Sniper Chellenge jednak gdy przyszedł do mnie listonosz z grą i z tyłu pudełka zobaczyłem, że gra korzysta tylko z Windows Vista i Windows 7 a do tego z DX10 to się rozczarowałem ponieważ cały czas jadę na XP a nikt nawet dzień przed premierą nas nikt o tym nie poinformował nawet na oficjalnym forum Hitmana.

Link to post
Share on other sites

no to masz kolejny powód, by w końcu XP przenieść do lamusa, czyli tam, gdzie jego miejsce

 

btw pytanie do posiadaczy, warto w to to inwestować, czy tylko taki bajer w ramach promocji

 

Najpierw to by się przydało zainwestować w nowy sprzęt a później w Windowsa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Co najdziwniejsze podchodziłem do Blood Money z 10 razy i staje tam na jakiejś misji i dalej nie idzie przejść :/

 

Sorki że post pod postem ale mówię wam że jest na co czekać , tydzień temu byłem u kumpla a on już miał Hitmana nie pytajcie skąd bo nie wiem xD i oczywiście pograłem trochę i mówię że jest na co czekać xD. 2 Dni temu przyszedł mój pre-order już więc idę grać.

 

P.S Dzisiaj wychodzi hitman do sklepów ;)

Link to post
Share on other sites

A ja jeszcze nie mam swojego, Cenega dała du*y na całej linii. Zamiast wysłać kilka dni przed premierą to oni dopiero wczoraj po 20 wieczorem wysłali :/ Nie wiem co im przeszkadzało wysłać te kilka dni wcześniej...

 

Są pierwsze gameplay, polski dubbing całkiem całkiem. Małaszyński nawet nieźle się spisuje w roli 47. Luknąłem kawałek, reszte sobie daruje żeby za dużo nie wiedzieć.

 

A gry jak nie było tak nie ma.

 

Odpaliłem grę ze wszystkimi wodotryskami i innymi opcjami graficznymi na maxa ciesząc się że to bedzie śmigać bez problemu a tu zonk fps w granicach 13 :wariat: I pograne, trzeba będzie pewnie wyłączyć niepotrzebne wodotryski jak MLAA, czy jak to się tam zwie i wtedy zobaczymy.

 

Jedna opcja o nazwie MSAA, wyłączona całkowicie powoduje że fps jest w granicach 50 klatek. przy dwukrotnym MSAA fps spada do ~30klatek, czyli zjada aż 20 klatek.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Nie, gra chodzi świetnie ale bez MSAA, ta opcja zjada potwornie fps. I z tego co sobie przypominam to w każdej grze ta opcja tak działała. Bez MSAA i całą resztą na maxa jest spokojnie w granicach 50 klatek.

Sama gra jest rewelacyjna, piękna grafika, fajna jest opcja eliminacji kilku przeciwników jednocześnie przy zwolnionym czasie. Coś jak w Dishonored. Skradanie trochę przypomina to z Deus Ex. :D Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Małaszyński trochę nie pasuje do roli 47 ale ujdzie, poza tym polski dubbing całkiem całkiem. :)

Link to post
Share on other sites

Szlag by to. King nie chce się ruszyć i nie mogę go zabić inaczej niż bronią palną :/ bug do poprawy

Co do MSAA to ja nie wiem czemu aż tyle klatek zjada. Żadna inna gra nie powoduje u mnie aż tak dużego spadku wydajności co Hitman.

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...