Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Aplikacje

aplikacje smartfony apps

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 trele_morele

trele_morele
  • Nowicjusz

• 8 postów
  • Miejscowość:Rzeszów

Napisano 09 sierpień 2012 - 10:51

Hej, nie zauważyłem takiego tematu, a chyba byłby spoko :) Dzielmy się ciekawymi aplikacjami na smarfony, które gdzieś tam znaleźliśmy. Mnie akurat najbardziej interesują (poza technologią komputerową oczywiście) aplikacje z dziedziny sportu i motoryzacji, mam Androida ;)
  • 0

#2 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 09 sierpień 2012 - 14:01

ipla tv, wrzuta downloader,
  • 0

#3 matt105

matt105
  • Taki tam sobie...

• 673 postów
  • Miejscowość:Legionowo (Okolice 100-licy)

Napisano 09 sierpień 2012 - 14:05

Program TV WP, RMF FM(Dobre podczas długiego grania), Program do odtwarzania filmów.
  • 0

Gejming PC

Spoiler

#4 steelek

steelek
  • Gaduła

• 350 postów

Napisano 11 sierpień 2012 - 22:26

Open FM też jest fajne. Nie ma tam znanych stacji radiowych, ale każdy znajdzie coś dla siebie. No i na transferze idzie mocno zaoszczędzić.

Do tego np. LightFlow - fajna aplikacja do zarządzania wskaźnikiem LED. Można sobie różne ciekawe rzeczy ustawić do przypominania tym wskaźnikiem. Do tego jest możliwość zmieniania kolorów tych notyfikacji.

Dalej... Solid Explorer fajny program do zarządzania plikami można połączyć bezpośrednio przez wi-fi z komputerem i wymieniać pliki przy pomocy systemu drag&drop.
  • 0

#5 Kubuś_73

Kubuś_73
  • GUBERNATOR

• 2460 postów
  • Miejscowość:Nowy Jork

Napisano 11 sierpień 2012 - 22:29

To co używam
Spoiler

Użytkownik kubaziom73 edytował ten post 11 sierpień 2012 - 22:29

• 0

PC II Phenom X6 1100T II Fortis 1225HE II GIGABYTE 990XA-UD3 II Kingston HyperX 2x4GB II EVGA GTX570 II Dell U2312HM

APPLE II iPhone 5 II iPad 2 II MacBook Pro II iPod Classic 80GB

#6 trele_morele

trele_morele
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów
  • Miejscowość:Rzeszów

Napisano 13 sierpień 2012 - 15:49

Dzięki! ja dorzucę od siebie coś co niedawno znalazłem, nie jest to może popularna marka, ale fajne rozwiązanie zastosowali (możliwość podejrzenia swojego produktu od każdej strony, w 3d), może coraz więcej marek będzie wprowadzała takie aplikacje, zobaczymy: http://www.ssangyong...s/aplikacja-3d/
  • 0

#7 Nalovp

Nalovp
  • Zapaleniec

• 1153 postów
  • 3DMark 06:3DMark11-11235pkt

Napisano 13 sierpień 2012 - 18:58

Przecież są takie aplikacje u innych marek,nawet lepsze np:
http://itunes.apple....d465285385?mt=8
W dolnym pasku pod zdjęciami jest więcej marek.
Ps.zobaczcie datę kiedy apka wyszła (24-styczeń),a premiera samochodu była ca.15 luty.

Użytkownik Nalovp edytował ten post 13 sierpień 2012 - 19:00

• 0

#8 Niepokonany

Niepokonany
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 16 sierpień 2012 - 23:46

Jeśli chodzi o aplikacje rozrywkowe, to ja polecam od siebie Amuse, masz z niej dostęp do najpopularniejszych serwisów typu: demotywatory.pl, mistrzowie.org itd. itp. Bardzo przyjemnie się z tego korzysta, więc jeszcze raz polecam ;]
  • 0

#9 steelek

steelek
  • Gaduła

• 350 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 20:06

To teraz w druga strone. Ma ktoś z Was jakas aplikacje najlepiej darmowa lub niezbyt droga do kontrolowania przeplywu danych? Mianowicie chcialbym ustawic sobie ktore aplikacje moga laczyc sie z internetem tylko przy uzyciu WiFi a ktore moga przy okazji korzystac z sieci komorkowej (nie chcialbym aby sie nagle okazalo, ze cos sobie sciagnelo gdzies w tle 100MB przez siec komorkowa podczas kiedy faktycznie nie bylo mi to potrzebne). Juz calkiem super byloby, gdyby mozna ustawiac dozwolone limity transferu danych dla np tej sieci komorkowej dla danej aplikacji. Typu ustawiam 50MB na Google Play a 10MB na jakis widzet.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aplikacje, smartfony, apps

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych