Skocz do zawartości

Czy spalony MODECOM FEEL 3 III 600W


Recommended Posts

Witam

 

Dziś grając sobie w GTA IV na mocno zmodyfikowanej wersji (komputer cieżko z nią współpracował) odszedłem na chwile od komputera - 15 min. Gdy wróciłem komputer stał wyłączony, nie dawał oznak życia.

Po odłączeniu i podłączeniu go do pradu, po odpaleniu gasł po nie całej sekundzie, i nie reagował

Elementy nie były bardzo nagrzane poza zasilaczem.

Odłączyłem cały komputer i wyczysciłem posprawdzałem wszystko, wyglądało OK.

Więc podłączyłem znowu komputer.Uruchomiłem i pochodził 1 s i sie wyłaczył.

Znowu naciskam guzik od włączenia i działą, Jednak nie pochodzil 10s i nagle smród i wszystko się wyłączyło.Wydaje mi sie że to zasilacz, śmierdzi mocno i jest to Modecom.

 

Konfiguracja :

AMD Phenom 2 X4 955 BE

Asus M4A88T-M

2 x 2GB Kingston Hyperx Blue 1600Hz

Gigabyte GTX560 1GB

MODECOM FEEL III 600W

Zalman Z9+

 

Więc moje pytanie brzmi czy mam rację że to wina zasilacza? I czy mógł on pociągnąć ze sobą inne elementy ?

 

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A ja, jeżeli jesteś mniej zasobny w pieniądze polecam ci Ocz CoreXStream 500w- użytkuję około 4 miesięcy, i jakoś nic się nie pali, nic nie wybucha. Wbrew powszechnej opinii, to właśnie mój chcieftec zaczął się gotować, więc wymieniłem na ocz. U mnie ciągnie E8200 3.00GHz 4GB Ram800Radeon 6850 850/1000

Link to post
Share on other sites

bardzo fajnie, że polecacie SXS 2, faktycznie przyzwoita budżetówka, mniej fajne, że potencjalnego nabywcę pakujecie w ewentualne kłopoty, bo to jest już produkt EOL

Bez przesady, support / gwarancja są przecież nadal aktualne ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...