Skocz do zawartości

Radek 6870 vs jakiś GF (do 700 PLN)


Recommended Posts

Obojętnie jakiej karty nie wybierzesz z tych co koledzy tu podają to i tak na twoim procku karta nie osiągnie pełnej wydajności

 

gando - wyprzedziłeś mnie o chwile :D i masz w pełni rację, na moim 6850 i athlonie x4 640 który jest wydajnościowo bardzo bliski do twojego procka wydajność karty jest ponad 20% zaniżona w stosunku do lepszych procesorów

 

Nie zamierzam pchać się w bezsensowne koszta, a to co mówisz raczej ma sens :P Do dyspozycji mam 1k PLN. 700 zł na karte, 120 na Fortis'a i zostanie trochę na waciki :P

 

Znalazłem takie Combo u sprzedawcy: http://www.saturion.pl/product/117318/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Radeon_6870_XFX_Dual_Heatpipe_1GB_2xDVI_HDMI_DP_PCI_E_.html

http://www.saturion.pl/product/95825/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/SilentiumPC_Fortis_HE1225_CPU_Cooler.html

+ jest to, że przesyłka pójdzie w jednej paczce :) Tylko teraz pytanko czy to jest dobra oferta (na cały zestaw, nie rozgraniczając na samego Radka)

 

jeżeli cena 700 zł jest zaporowa to HD6870 będzie strzałem w dziesiątke , dodatkowo pod tego procka to i tak aż nadto , demonem wydajności to on nie jest

 

Ta... Największą wadą jest, to że nie ma L3 :( Edytowane przez umbroman
Link to post
Share on other sites

a to dziwne co mówicie bo ja wymieniłem MSI GF 560TI HAWK na Radeona 6870 OC i jakoś spadku wydajności nie zauważyłem ? może i jest 5 klatek mniej w niektórych grach ale kompletnie nie wpływa to na rozgrywkę , gry dalej śmigają na takich samych detalach

Link to post
Share on other sites

obecnie mój Radeon 6870 jest bardziej podkręcony niż GF 560TI HAWK , którego nie dało rady wyżej podkręcić (czarny ekran) karta była na gwarancji , jakoś spadku wydajności nie zauważyłem , wszystkie gry dalej chodzą tak samo , Radeon 6870 po solidnym OC jest naprawdę mocną kartą

 

poza tym , i tak za 2-3 miesiące kupuję Radeona 7950 :) lub poczekam na premierę HD 8000

Edytowane przez Hunter18
Link to post
Share on other sites

hmm jak patrzę to masz wyżej podkręcone pamięci za to GPU tyka nieco niżej aniżeli karta użyta w teście ;) Tak czy siak GTX 560Ti jest szybszy od HD 6870 i nic tego nie zmieni :menda: Co do premier to ja czekam na HD 10000 :D

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Ja bym brał używanego 560Ti na autora miejscu miałem 6870 i sprzedałem go po tygodniu bo to syf jest jak dla mnie a 6850 to już w ogóle..

 

Używka to dodatkowe ryzyko... Poza tym z moim CPU kosmosu nie osiągnę. BTW dlaczego 6870 to syf? Co Ci się w nim nie podobało?
Link to post
Share on other sites

Jak kupujesz do Guild Warsa 2 komputer, to 6870 wystarczy. Sam mam Sapphire 6870, niekręcony. Dla mnie niesłyszalny, słyszę tylko wentyl od procesora. Guild Wars 2 w Full HD, najwyższe ustawienia graficzne i lepsze tekstury bez ściny chodzi. Spadki zapewne będą tylko w WvWvW. Jak brałem w nim udział to zbyt dużo ludzi nie było więc za bardzo nie miałem jak przetestować.

Link to post
Share on other sites

http://tpucdn.com/re...m_1920_1200.gif dalej chcecie się kłócić że Radeon 6870 jest gorszy od GF 560TI ? jak mówiłem w skyrim zanotowałem identyczną ilość klatek , a ten test na tym portalu również to potwierdza

To tylko jedna gra,a chodzi o ogólną wydajność we wszystkich testowanych grach i benchmarkach dlatego GTX 560Ti jest szybszy i kropka :D

 

:zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...