Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Multiplayer.

 

1) This is a 100% Xbox port - Pretty obvious after 30 minutes online. Hardcore (not the game type) CoD4 players will definitely be disappointed with this. To console players its going to feel like CoD4 all over again but to PC players its a step backwards.

 

2) Too many restrictions - Why do I have to UNLOCK hardcore? Why can I only play S&D and TDM in hardcore? Why am I only able to play TDM and FFA out of the box?

 

3) Host advantage - IW was bullshitting when they said you cant tell who the host is. I could tell after 60 seconds who the host was. The guy stomped everyone 4 matches in a row and no it wasnt because he was better than everyone else in game.

 

4) Gameplay - Feels really stale at the moment. Might be because everyone is walking around with the same classes right now.

 

5) IWnet - Not had many problems with it so far besides the host advantage thing. I did have one game where three players had one red bar and they were warping all over though. The rest were ok but not something competitive could be played on.

to ocena z wersji na PC. nie kupie tego.

aha i jesli ktos ma Win 7 64bit to moze miec problemy z MW2.

Link to post
Share on other sites

Właśnie jestem po kilku misjach(Rio zakończone) I jestem pod miłym wrażeniem. Na moim sprzęcie gra automatycznie wykryła ustawienia(aax2 wszystkie opcje na "yes" i teksutry high) Rozdziałka domyślna była na 1024 ale po zmianie na 1440/1050 śmiga aż miło. Na windows 7 32bit śmiga bez problemu... Czasem wywala do pulpitu ale pewnie to nie wina gry. Grafika podrasowana względem MW. Jest szybciej ładniej i więcej wszyskiego. Multi odpale wieczorem to dam znać:(

Link to post
Share on other sites

Kumpel właśnie przeszedł singla w ~5:40 ale podobno jest bezbłędny (choć niektórzy przeciwnicy podobno są ostro zaskryptowani).

 

Powiedzcie mi, ponieważ dziwi mnie ze robią grę 2 lata, a fabuła jest strasznie krótka, GTA IV robili 3 lata i fabuła to rzeka.

To zupełnie dwa różne światy, COD nastawiony jest na MP a w GTA bardziej postawili na singla.
Link to post
Share on other sites

Część podobno jest taka, że mimo ogólnie panującej strzelaniny buszują w lodówce i orientują się o Twoim pobycie dopiero gdy walisz im serie.

 

Singiel na 50h? Wiesz ile by to zajmowało? Teraz jest to 12GB a przy 50h byłoby to 100GB (2 dwuwarstwowe płyty BD) - o takich grach możemy zapomnieć (jeżeli chodzi o FPSy).

Link to post
Share on other sites

Jutro gierka będzie u mnie

Musisz mi grac na nerwach :(:o wszyscy mają albo mają mieć...a ja muszę o tym czytać :P:)

 

MJ no to ja też Cię zdenerwuje. Jutro idę odebrać mój egzemplarz zamówiony w pobliskim KT :P

 

W MW2 ciągle masz ekran z krwi... przeciwników jest więcej celują wyśmienicie chowają się. Mnie się osobiście podoba. Ale jak ktoś jest nie przewidywalny to Ciągle widzi pasek ładującej się mapy^^

 

Moim zdaniem to dobrze, że gra jest wymagająca. Jutro przetestuje osobiście i dam znać jakie są moje wrażenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...