Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

W związku ze zbliżającą się premierą gry Call of Duty: Modern Warfare 2, która jest najbardziej oczekiwaną premierą roku postanowiłem założyć temat dla fanów serii CoD gdzie będziemy mogli poplotkować o nowej produkcji.

Na wstępie przedstawię podstawowe informacje o grze.

http://www.benchmark.pl/uploads/image/modernwarfare2.png

Producent: Activision
Wydawca: Infinity Ward
Dystrybutor wersji PL: ?
Kategoria: taktyczna, strzelanka, gra akcji
Nośnik: DVD-ROM

Data Premiery:
Świat: 10 listopad 2009
Polska: 10 listopad 2009

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: ?
Wymagania wiekowe: 18+/16+

Wymagania sprzętowe:
Minimalne:
CPU: Pentium 4 3.0 GHz, AMD 64 3200+
Do hostowania trybu Spec-Ops i Multiplayer zalecany procesor 2 GHz Dual-Core lub lepszy
GPU: 256 MB, nVidia Geforce 6600GT/ATI Radeon 1600XT
RAM: 512MB (XP), 1GB(Vista)
HDD: 12GB / 16GB
OS: Windows XP/Vista/7

Rekomendowane:
?

Opis:

Modern Warfare 2 to pełnoprawna kontynuacja wielokrotnie nagradzanej strzelaniny pierwszoosobowej Call of Duty 4: Modern Warfare, która – po raz pierwszy w historii serii Call of Duty – nie przenosiła graczy w realia II wojny światowej, ale zaoferowała walkę z terrorystami. Charakter rozgrywki nie uległ żadnym zmianom.

Autorzy, tworząc kampanię dla pojedynczego gracza zadbali, aby użytkownik mógł odwiedzić zupełnie nowe lokacje (akcja rozgrywała się będzie głównie zimą), a także skorzystać z nowych rodzajów broni (np. pistolet maszynowy z radarem prezentującym rozmieszczenie przeciwników). Jednak esencję zabawy stanowił będzie z pewnością tryb rozgrywki wieloosobowej.

Wcielamy się w żołnierza współczesnej armii, by wykonać szereg niebezpiecznych i zróżnicowanych misji, podczas których wykorzystywać możemy najnowocześniejsze uzbrojenie oraz wyposażenie. Autorzy odwzorowali wiele najnowszych technologii wojskowych i starali się wiernie przenieść je do postaci wirtualnej.

Ważnym aspektem gry są również bardzo urozmaicone i intensywne misje – uczestniczymy tylko i wyłącznie w niezwykle dynamicznych operacjach militarnych. Często podczas nich wykorzystujemy rozmaite pojazdy i dodatkowy sprzęt oraz działamy w większej grupie.


Filmiki z YouTube:





Zamówiliście już pre-ordery, a może mieliście okazję zagrać w MW2? Zapraszam do komentowania.
Link to post
Share on other sites

Rozważałem możliwość zakupu tej gry po świętach. Niestety dla mnie tryb Multiplayer jest bardzo ważny. Z tym jak zapewne wiadomo twórcy gry się nie popisali i wprowadzili masę różnych ograniczeń. To zdyskwalifikowało tą grę jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

W zasadzie nie powinienem tu wchodzić bo mi zepsujecie humor ale raz kozie śmierć.

Miałem w planach zakup ale po lawinie złych doniesień postanowiłem ją olać ciepłym, no ale pokazała się zajawka z lotniska i piękne sceny "kuby zadymiarza" :wariat:(nadążacie ?)

Teraz już nic mnie nie powstrzyma przed zakupami i nie mogę się doczekać singla http://img7.imageshack.us/img7/9336/glodny.gif

 

Głosy że będzie krótko i że terroryści komuś tam urwali nóżkę mnie nie obchodzą. Równo dziesiątego listopada wyciągam zawleczkę z granatu i robię roz :) aj na skalę światową. Kto nie jest ze mną ten jest przeciwko...a takiego rozwalę pod ścianą jak karalucha...

 

Link to post
Share on other sites

A tak się na niego napaliłem. Chciałem w końcu zacząć grać w CoD'a przez neta :). Po ostatnich plotkach... Trochę mi się odechciało. Chociaż pewnie poświęciłbym trochę "grosza" na kupno jej o ile by mi sprzęt na to pozwalał. A że CoD 4 śmiga mi średnio na ~30-40 fps'ach, to mogę tylko pomarzyć ;-). Chyba, że rodzinka się zrzuci na nowego (co jest bardzo wątpliwe), to wtedy ruszam :wariat:.

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiam pre-ordera za PKT Benchmarkowe, już napisałem w tej sprawie do Marcina. Miałem wątpliwości, ale po ostatnich filmikach :wariat: się a to. Ogólnie to szkdoa, że nie będziemy mogli sobie stworzyć własnego serwera i pograć w MJ :hahaha:. Tak przy okazji napisz mi na gadu na jakich serwach grasz w CoD4 bo chętnie pogram razem.

 

Nick - ja z kolei lubię czasy nowoczesne - 2 Wojna Światowa jest jakoś mniej wciągająca :hahaha: Po za tym te nowoczesne guny dzięki którym możemy robić rentgeny wrogom :)

Link to post
Share on other sites

Zagłosowałem na tak, ponieważ mam część czwartą i zdecydowanie mam zamiar zaupić kontynuację.

Oglądając filmiki, screeny, czytając zapowiedzi jestem pozytywnie nastawiony. W gry gram wyłącznie dla rozrywki, więc nie potrzebne mi są dedykowane serwery itp. Szykuje się najlepsza gra 2009 roku.

Tylko muszę uzbierać pieniądze i zamawiam :)

Link to post
Share on other sites

Szok:

Jeden z użytkowników neograf.com sporządził tabelkę porównującą multiplayer MW do multiplayera MW2. Nie da się ukryć, że multiplayer nowszej części wypada blado przy multi COD4. Tabelka w rozwinięciu.

 

http://www.benchmark.pl/uploads/image/2mgqzw3.png

Na polepszenie humoru:

Wiekszość z was zapewne wie o wycieku Modern Warfare 2 na konsole XBOX 360. Ostatnio został nagrany film, ujawniający kilka dodatkowych (a dokładnie dwa), tzw. "Kill Streak", w którym jeden z nich to BOMBA ATOMOWA.

 

Lista Kill Streak'ów:

 

* 3 Kills - UAV

* 4 Kills - Care Package

* 4 Kills - Counter UAV

* 5 Kills - Sentry Gun

* 5 Kills - Predator Missile

* 6 Kills - Precision Airstrike

* 7 Kills - Harrier Strike

* 7 Kills - Attack Helicopter

* 8 Kills - Emergency Airdrop

* 9 Kills - Pave Low

* 9 Kills - Stealth Bomber

* 11 Kills - Chopper Gunner

* 11 Kills - AC-130

* 15 Kills - EMP (ElectroMagnetic Pulse Bomb)

* 25 Kills - Tactical Nuke (Atomówka)

 

Link to post
Share on other sites

Mam MW i WaW, codziennie w którąś gram i kupił bym MW2 ale czytając porównanie:

PostWysłany: 06 Lis 2009, 18:23

Post Call of Duty: Modern Warfare 2

Szok:

Cytuj:

Jeden z użytkowników neograf.com sporządził tabelkę porównującą multiplayer MW do multiplayera MW2. Nie da się ukryć, że multiplayer nowszej części wypada blado przy multi COD4. Tabelka w rozwinięciu.

 

Image

Jakoś coraz bardziej myślę o mniej oficjalnych serwerach.

Link to post
Share on other sites

Dziś rano pojawiła się na YouTub'ie wideo-recenzja gry.

 

http://www.youtube.com/watch?v=s6G69sESIVY&feature=player_embedded

 

Zapraszam, lub nie jeśli nie chcemy znać szczegółów, do oglądania.

 

Licznik odliczający czas jaki pozostaje do premiery.

 

Wyciągnąłem takie coś z informacji o braku dedykowanych serwerów:

Prywatne mecze - opcja dla klanów i innych zorganizowanych grup graczy. Pełna kontrola nad rozgrywką. Tyle, że bez modów.

Więc, co pogramy sobie razem? :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...