Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nvidia vs AMD Radeon Co lepsze do gier?

Nvidia amd radeon gtx 680 hd 7970 test porownanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nvidia czy AMD (78 użytkowników oddało głos)

Kartę jakiego producenta preferujesz kupić?

1. AMD Radeon (38 głosów [48.72%])

Procent z głosów: 48.72%

2. Nvidia GTX (40 głosów [51.28%])

Procent z głosów: 51.28%

Goście nie mogą oddawać głosów

#121 bloczek

bloczek
  • Autor tematu
  • bezstronny

• 68 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:05

Nie ma to jak pisać o kartach, których si e nie testowało :o. Ja bym tutaj zawołał Yacko i gtxxor'a

nie musisz tego brać do siebie, jak napisałem test oparłem o wyniki testów 3 portali!
Jeżeli sie z czymś nie zgadzasz to pisz! dawaj!!!
  • 0

#122 Yacko

Yacko
  • Pasjonat

• 800 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:06

Nie ma to jak pisać o kartach, których si e nie testowało :o. Ja bym tutaj zawołał Yacko i gtxxor'a

Ja tuz byłem i swoje 5 groszy wcisnąłem, ale kolega bloczek nie za bardzo mi wierzył :) Gtxxor faktycznie mógłby się odezwać w temacie, ale pewnie urlopuje bo coś mało aktywny ostatnio.
  • 0

#123 bloczek

bloczek
  • Autor tematu
  • bezstronny

• 68 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:09

To jakiego producenta gtx 670 byście polecili? ASUS, MSI?

ASUS

Użytkownik bloczek edytował ten post 06 sierpień 2012 - 21:17

• 0

#124 Yacko

Yacko
  • Pasjonat

• 800 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:10

To jakiego producenta gtx 670 byście polecili? ASUS, MSI?

Gigabyte i Asus moim zdaniem jeśli mówimy o autorskich wersjach. Jednak obecnie gdy można za 1300 zł z małym hakiem kupić referenta to warto go rozważyć a jeśli okaże się zbyt głośny to dokupić Accelero - będzie taniej i ciszej/chłodniej niż na niereferncyjnej konstrukcji. Przy referencie kierować się jedynie długością gwarancji moim zdaniem.
  • 0

#125 bloczek

bloczek
  • Autor tematu
  • bezstronny

• 68 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:17

Ja was nadal nie rozumiem!! nie wiem w czym macie problem?!?!? Jak juz mówiłem wyniki zostały oparte o informacje z 3 portali chciałem porównać tych 2 producentów jak najbardziej obiektywnie. Jeżeli sie nie zgadzacie z moimi wnioskami (patrz: podsumowanie) to piszcie co wam leży na sercu!
  • 0

#126 Anoizmrox

Anoizmrox
  • AMD PANY

• 500 postów
  • GG:AMD PANY
  • Miejscowość:AMD PANY
  • 3DMark 06:AMD PANY

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:40

Twoje wnioski są na podstawie testów innych redakcji, czyli prawie gó**o warte. Przeprowadź sam takie testy, a zobaczysz, że zupełnie inna rzeczywistość jest.
  • 1

#127 bloczek

bloczek
  • Autor tematu
  • bezstronny

• 68 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 21:48

A wiec po co te wszystkie testy na tych wszystkich portalach?!?! na po co skoro sa go**o warte?!? po co tu jestescie i czytacie ten chlam skoro to wszystko jest do du*y??!?!? Jeśli masz coś do dodania to podziel się swojimi doświadczeniami. Chciałem jak najlepiej a wyszło go**o

Użytkownik bloczek edytował ten post 06 sierpień 2012 - 21:50

• 0

#128 mst

mst
  • old wise mst

• 1874 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 22:02

Im szybciej zrozumiesz, że światem rządzi pieniądz tym lepiej dla Ciebie. Naprawdę uważasz, że przed premierą danego, flagowego produktu AMD czy NVIDIA wysyła "zwykły użytkowy" model do redakcji? Taki test ma przed kupnem obejrzeć tysiące ludzi. Daj mi za przykład jakikolwiek test 680GTX (akurat tę kartę posiadam) z tych swoich portali, a bardzo szybko wykonam dla Ciebie swój test. Różnice będą olbrzymie, to jest fakt, bo już porównywaliśmy z chłopakami takie testy... Szacunek za wykonaną pracę, chociaż Ameryki nie odkryłeś, bo zrobiłeś zestawienie już gotowych testów, ale niestety to nie jest nic warte.

PS.

Kto by pomyślał, że jeszcze kilka godzin temu pisałem z Londynu, a teraz już jestem w Polsce. Panowie, ale ten świat zapierdziela. :D
  • 0

#129 RuLeR

RuLeR
  • iddqd

• 1228 postów
  • 3DMark 06:

Napisano 06 sierpień 2012 - 22:06

fxaa to nie to samo co u amd filtrowanie morfologiczne ?
  • 0

Spoiler

#130 bloczek

bloczek
  • Autor tematu
  • bezstronny

• 68 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 22:17

Właściwie to do niczego nie doszedłem bo niema zwycięzcy!! mysle ze roznica miedzy redakcyjna karta a ta przeznaczona dla konsumentów jest niewielka, nie zmienia to faktu ze Nv radzi sobie lepiej w wiekszosci grach

Użytkownik bloczek edytował ten post 06 sierpień 2012 - 22:21

• 0

#131 Yacko

Yacko
  • Pasjonat

• 800 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 22:19

fxaa to nie to samo co u amd filtrowanie morfologiczne ?

Idea mniej więcej taka sama, jednak z moich testów wynikało, że FXAA powoduje mniejszy spadek wydajności.
  • 0

#132 kulalek

kulalek
  • Chudy

• 800 postów
  • GG:19871626
  • Miejscowość:Suwałki ( LUB POOLE UK)

Napisano 07 sierpień 2012 - 23:19

no to prawda fxaa ma mniejsza spadki fps ; ]
  • 0

CPUIntel®  Core i5 8600K 4.5GHZ - SilentiumPC Fortis GE1225 MOBO: MSI Z370 PRO CARBON

RAM: Corsair Vengeance 16GB RGB PRO White GPU: Asus STRIX 1080TI 11GB

HDD: SSD:Samsung 850 PRO 256GB & SSHD Seagate Firecuda 1000GB CASE: Phanteks Enthoo PRO M Special Edition Tempered Glass

PSUSuperFlower 650W PLATINUM FULL modular LED white

Photo https://imgur.com/a/5a1MjmN

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nvidia, amd, radeon, gtx 680, hd 7970, test, porownanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych