Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Xbox 360 i kontrola rodzicielska

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 4361 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 05 sierpień 2012 - 11:03

Witam
Kupilem dzis na gieldzie elektronicznej we wrocku okazjonalnie xbox-a 360 Slim (matowy) 4GB z padem i calym okablowanim
cena atrakcyjna bo 300zł i konsola w bdbstanie
wloczylem ja na gieldzie i dzialala bez problemu lecz po przyjsciu do domu i wlozeniu gry assassisns creed revelations okazalo sie ze konsola ma blokade rodzicielska na takie gry i zeby zagrac trzeba wystukac kombibacje guzikow z pada
Ktos wie jak to wyrestetowac ?

pozdrawiam
  • 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony ale mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów 

#2 R-Koniu

R-Koniu
  • KFX

• 4069 postów
  • GG:49062871

Napisano 05 sierpień 2012 - 12:06

jak masz nr do sprzedającego to zadzwoń i spytaj, próbowałeś 4x0( 4x przycisk Y bodajże)?

Użytkownik Rafcio1874 edytował ten post 05 sierpień 2012 - 12:07

• 1

ASUS P8P67 DELUXE  / i7 2600 @4.0GHz / 16GB(4x4) RAM / MSI GTX660 TF III / S. BARRACUDA 1TB + 500GB+ WD Blue 750Gb / PLEXTOR M5S 128GB / OCZ ZS 550W / CM 690 III / T220HD+EIZO FS S1921 /  SS APEX RAW + LOGITECH G500 + WACOM INTUOS PRO M +  X360 PAD / Aspire T6120 /   Supreme 10.1 , Z ultra
_______________________________________________________________________________________________
[FAQ] Karty graficzne    [FAQ] Tablety graficzne  Colorovo Supreme 10.1 - Win 8.1 minirecenzja              Status: "Na emeryturze"  

Mod Lokalny / Ekspert działów: Karty graficzne / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 -Tommy-

-Tommy-
  • Autor tematu
  • ( . )( . )

• 4361 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 13:34

telefon do sprzedawcy nic nie da bo to co sprzedaje to sprowadza z zagranicy(konsola miala nawet angielskiemenu ustawione).
Kombinacja resetu konsoli tez nic nie daje
jakies pomysly ?
  • 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony ale mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów 

#4 kitin

kitin
  • Gaduła

• 429 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 14:56

Mam X'a, ale nigdy nie ustawiałem tej kontroli więc nie wiem jak to działa.. Spróbuj może tego sposobu :D
/ / http://xboxforum.pl/...icielska-86717/

Użytkownik kitin edytował ten post 05 sierpień 2012 - 14:59

• 1

#5 -Tommy-

-Tommy-
  • Autor tematu
  • ( . )( . )

• 4361 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 15:34

Jestes BoSSEM :D
Poszedl sposob na druga kombinacje z drugiego filmu

DZIEKI!
oczywiscie +
  • 0

#6 kitin

kitin
  • Gaduła

• 429 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 21:30

Dzięki wzajemnie, a filmik sobie zapisze. Może się kiedyś przyda ;)
  • 0

#7 -Tommy-

-Tommy-
  • Autor tematu
  • ( . )( . )

• 4361 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 22:33

to druga konsola jaka trofilem z tym zabeazpieczniem. rok temu tez kupilem okazyjie na allegro dla kogos z rodziny ale tam byl latwy kod i trafilem za ktoryms razem (d padem lewo,gora,prawo,dol) :)
  • 0

#8 kitin

kitin
  • Gaduła

• 429 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 11:55

Heh, to rzeczywiście banalny kod :D Można "na pałe" wyklikać :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych