Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

NitroDesign

nitrodesign.eu nitrodesign laptop computer repair server linux windows webdesign webmaster

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 NitrousNDF

NitrousNDF
  • NitroDesign

  • 42 postów
  • Miejscowość:i <3 VM.
  • 3DMark 06:14030pkt.

Napisano 04 sierpień 2012 - 02:05

NitroDesign.eu Michał Płowiec - Webmaster - Kreatywne pomysły i najlepsze rozwiązania. Do usług!

Dołączona grafika

Zajmuję się WebDesignem, projektuję strony w językach [x]html, css, oraz wszelkie szaty graficzne dla for dyskusyjnych. Wykonując witryny internetowe lub style stawiam na estetykę, czystość, jak największą optymalizację kodu oraz jakość. Ważną rzeczą o której też trzeba wspomnieć jest pozycjonowanie, aby strona zaistniała w sieci trzeba ją pozycjonować i tym również się zajmuję - jeśli tego szukasz, to coś dla Ciebie!
Zajmuję się również tworzeniem grafiki 2D (na potrzeby stron, wizytówek, nadruków na np. koszulki), montowaniem filmów wideo oraz innymi rzeczami związanymi z komputeryzacją, takimi jak hardware, naprawą komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, telefonów, składaniem zestawów i modowaniem jednostek centralnych - (modding i overclocking), oraz administracją serwerami i siecią - masz problem z unixowym serwerem dedykowanym? Problem z systemem operacyjnym Windows lub Linux na Twoim laptopie? Lub problem z systemem iOS bądź android na tablecie/telefonie komórkowym - Oferuję zdalną pomoc i nie tylko! Nabywam doświadczenia z każdym zleceniem, wykonuję zlecenia dla firm i osób prywatnych.

Zapraszam: http://NitroDesign.eu

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nitrodesign.eu, nitrodesign, laptop, computer, repair, server, linux, windows, webdesign, webmaster

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych