Skocz do zawartości

gry coop poszukuję perełek


Recommended Posts

Witam serdecznie, poszukuję gier z naciskiem na cooperativ znalazłem stronkę http://koopegracja.pl/lista-gier-pc-z-trybem-kooperacji-coop-wspolpracy i jest tu kilka ciekawych tytułów ale niestety z moim internetem i portfelem nie mogę sobie pozwolić na sprawdzanie każdej gry dlatego mam do was pytanie czy znacie jakieś gry z godnym polecenia trybem coop mam zamiar grać z moim ojcem więc w grę wchodzą fps/rts/wyścigi/symulacje/logiczne i inne ciekawe :P oczywiście za fajne polecone gry lecą + : )

 

(gry nie mogą mieć kosmicznych wymagań bo 2-gi komputer to "FOTO PC" z mojego profilu) : )

Edytowane przez ProXimo
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o logiczne to oczywiście Portal 2, tylko byś musiał poczytać jak odpalić grę na lanie. Do strzelanek z czystym sumieniem mogę polecić Killing Floor. Gra tuż to arcydzieło. Jak ktoś lubi Left 4 Dead to myślę, że Killing Floor jest dla niego, choć według mnie to L4D chowa się przy KF. KF to bardzo złożona gra. Na początku może wydawać się prostą grą, ale jak się ktoś nią zainteresuję, to dowie się, że tak nie jest.

Obecnie gram po LANie w Borderlandsa. Jest to połączenie Strzelanki z RPG. Gra jest świetna.

Co do Serious Sama, to niedawno wyszła kolejna część, która ma dosyć ładną grafikę.

Wszystkie Call Of Duty włącznie i powyżej 5 można przejść na COOP.

Jest jeszcze mod który umożliwia granie na COOP w Half Life 2. Osobiście w niego nie grałem, ale słyszałem, że FPS jedyny w swoim rodzaju.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

z tymi wymaganiami to żeby GTX260 i Phenom 9500 dały radę. Boderlands słyszałem i nawet ciekawie się prezentuje

 

Właśnie pobrałem Killing Floor i powiem mordowanie zombie bardzo mi odpowiada :)

Edytowane przez ProXimo
Link to post
Share on other sites

poza wymienionymi

 

brink jest fajny, zwłaszcza na liczebniejszą ekipę

na dwie osoby lubiące klasyczny arcade polecam Shank

seria LEGO z bardziej luźnych

DoW 2 jak się lubi specyficzne RTS

NWN 2 Gniew Zehira, jak się lubi D&D to powinien się spodobać

Sacred 2 oraz Sacred + zwłaszcza plus ma świetną grywalność tylko trzeba lubić klasyczny hack 'n slash

Spellforce 2 też niezły miks hack 'n slash z erpegiem i rts'em

SWAT4 mistrzostwo świata jeśli chodzi o taktyczny fps

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...