Skocz do zawartości

Płyta główna dla procesora i7 2700K 3,5GHz pod OC


Recommended Posts

Dzięki za odp:)

ASRock Fatal1ty Z77 Professional vs. Asrock Z77 Extreme 6

Wiecie coś w tamacie podkręcania? Ile wycisnę z tego procka? I na ile ryzykowne to jest :P Komputer będzie pracował nocami na renderingu, więc temperatury mają znaczenie.

 

@Dip79 to chyba zbyt ryzykowne,

 

jakie pamięci do tego zestawu dopasować?

Link to post
Share on other sites

Nie skreślałbym jeszcze Asus SABERTOOTH Z77 , płyta jest bardzo dobra z tego co o niej piszą, temperatury są praktycznie takie same jak w innych płytach z tego segmentu wiec nie wiem skąd tak wypowiedz kilka postów wyżej.

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Asus_Sabertooth_Z77_i_P8Z77-V_PRO_-_test%2C_cena_i_opinie-4515/strona/17295.html

 

Na Asusa Sabertooth masz 5 lat gwarancji, na Asroka 2 lata, niech da Ci to do myslenia.

Sam sie szykuje do zmiany platformy, mam zamiar bawić sie w duże OC i na dzień dzisiejszy kupuje Asusa, wiem że inni źle wypowiadają sie o tej firmie i o ich serwisie ale po analizie wielu artykułów i testów jestem za tą płyta.

Link to post
Share on other sites

@boroski - o tej płycie również czytałem i złe i b.dobre opinie. Za chwilkę to mi głowa wybuchnie :P Im dłużej w tym siedzę tym trudniej się zdecydować. Teraz myślę o zmianie i7-2700K na i7-3770K tyle czy to się teraz opłaca?

Też tak miałem na początku ;) wybierzesz to co najbardziej będzie Ci pasować.

 

Jak masz zamiar bawić sie w duże OC to nie pakuj sie w i7-3770K, Ivy Bridge przy OC uzyskuje większe temperatury niż Sandy Bridge.. IB ma moze z 5% lepszą wydajność, moim zadaniem nie opłaca sie.

Edytowane przez boroski
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...