Skocz do zawartości

Monitor 23-24' do gier, filmy oraz pracy do max 1500 zł


Recommended Posts

Witam, szukam monitora do grania, oglądania filmów oraz do pracy. Najwięcej czasu będzie poświęcany będzie na gry WoT, BF3, itd. głownie grywam tylko w gry sieciowe. (Monitory 3D nie są brane pod uwagę)

 

Mój maksymalny budżet to 1500 zł

 

Aktualnie zastanawiałem się nad:

1. BenQ GW2450HM

2. Dell U2412M

3. Samsung C23A750X

4. HP ZR2440w XW477a4 (ostatnio kumpel mi go polecał)

 

Aktualnie posiadam Samsung SM223BW, ale szukam czegoś lepszego.

 

Z góry dziękuje za pomoc w wybraniu monitora.

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie jestem przekonany do 3D ponoć szybko oczy się męczą a do tego jestem też użytkownikiem okularów. I też nie wiem czy jest sens kupowaniu takiego monitora jak bym 3D używał raz na ruski rok, no że chyba ze względu na te 120Hz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

No właśnie ten BenQ mi najbardziej się podoba tylko boje się o martwe piksele bo się ponoć często zdarzają, ostatnio mój kolega kupił i po tygodniu miał ponad 30 martwych pikseli.

Alternatywą jak się na nic nie zdecyduje to będzie Dell U2412M.

Link to post
Share on other sites

No to różnie bywa ponoć BenQ nie uznaje pojedynczych pikseli musi być ich minimum chyba 5 a do tego nie mają własnego serwisu w polsce tylko jakąś inną firme na ich usługach.

 

A tak po zatym BenQ XL2420T i iiyama G2773HS są w podobnych cenach, który byście bardziej polecili z tej walki

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A co sądzicie o Asus VG23AH lub starszym bracie VG236H ?

 

OK, decyzja została już prawie podjęta, zostały tylko dwa monitory

 

1. Eizo Foris FS2333

2. Asus VG236H

 

To co wyczytałem Eizo bardzo dobrze sprawdza w różnych grach, chociaż ciężko znaleźć obszerną recenzję.

Asus można powiedzieć, że nie da się robić wszystkiego dobrze, a jednak ich dwa modele VG236H i VG278H też stoją na wysokim poziomie. Tutaj daje linka do fajnej recenzji http://wecravegamestoo.com/forums/gadgetry-electronics-discussion/9014-asus-vg236h-120hz-3d-monitor-review.html

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...