Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym ostrzec wszystkich zamierzających kupić premium na allegro w granicach 100zł. Otóż ostatnio zdarzyło mi się zakupić taki klucz i wszystko było ok przez pierwsze 2 dni, a potem nagle premium zniknęło. Od EA Support dowiedziałem się, że klucz był nielegalny i został zbanowany. Po dłuższej rozmowie ze sprzedawcą udało mi się dojść do porozumienia i zaproponowałem zwrot pieniędzy lub otrzymanie klucza, który na 100% by działał - sprzedawca oczywiście wybrał zwrot pieniędzy.

 

Dlatego też radzę zapłacić trochę więcej niż te 100zł.

 

Swoją drogą ciekawe, że te ruskie klucze do samej gry za pół ceny już tyle czasu są sprzedawane i ich nie banują, a takie premium już po 2 dniach. Ciekawi mnie źródło tych kluczy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupowałem od RESELLER79

 

Dzisiaj właśnie byłem w Media Markt i Empiku, ale w pierwszym nie było a w drugim cena 180zł.

 

Ostatecznie zdecydowałem kupić w sklepie keye.pl i dostałem za 125zł skan z polskiego pudełka oraz zapewnienie, że będzie działać. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

RESELLER79 i podobni sprzedawcy = sprzedają także gry na Xbox'a 360 (konta z grami) przykładowo za AC Brotherhood musisz dać ok. 60-70zł, u niego znajdziesz konto Xbox LIVE Free z tą grą za 20zł.. Te konta niby robią tak: hakują konta bankowe, kupują za nie MSP (Microsoft Points - 'waluta' na Xbox LIVE, za pomocą której kupujemy gry, dodatki itp.), a potem za MSP gry i sprzedają konta z tymi grami (tak słyszałem na pewnym forum poświęconym Xboxowi - nie wiem ile w tym prawdy..).

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem tydzień temu za 98.90 chyba. I wszystko śmiga aż miło i nie mam żadnych problemów. Wszystko zależy od sprzedawcy i ofert. Jedni będą próbowali zrobić cie w balona , a inni dadzą ci dobry produkt.

podaj również godnego zaufania sprzedawce

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam problem którego nie mogę rozkminić ,nagłe spadki fps po aktualizacjii origin'a w BF3 .

Specyfikacja kompa:

 

Procesor: AMD Phenom™ II X4 955 Processor 3.20 GHz

Pamięć ram: 8GB

Karta graficzna: Nividia GTS450

System: Windows 7 Proffesional.

Nie pieprzyć mi tutaj "Kup to tamto nowe" .

Ja tego nie przyjmuje do wiadomości ...grałem na tym sprzęcie bez spadków w FPS na luzie .. dopiero po tej całej aktualizacji to się zaczęło ... .

Ogółem czasami mam te spadki w innych grach ... czasami nawet się zastanawiam czy to nie jest spowodowane wysoką temperaturą na zewnątrz , i po prostu chłodzenie nie wyrabia.

Napiszcie mi tutaj co o tym sądzicie .

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem podczas uruchomionego bf3 (akurat nie lagowało) nie wiem czemu .

Ale temperatura CPU #0 Wynosiła 75 stopni

To chyba temperatura procesora.

 

A sprawdzałeś temperatury grafiki i procesora ? Swoją drogą może jakieś procesy obciążają CPU.

 

Teraz sprawdziłem speedFan'em to :

 

(płomyk) Gpu 71C

Temp 1: 43C

(płomyk) Temp2 :61C

(płomyk)Temp3: 82C

HDD 42C

(płomyk) Core 72C

Z tego co tam zauważyłem .. temperatury podczas grania w battlefielda są wysokie .

Z resztą mamy lato .. upalne dni .. nie wiem czy to ,że upał to wytłumaczenie ,czy po prostu mam coś do du*y ?

Link to post
Share on other sites

Speedfan nie jest do końca dokładny.

Jedna z temperatur to cpu, druga mobo, a trzecią w większości przypadków się olewa i tutaj jest to ta 82stopnie.

 

Sprawdzaj temp w biosie albo HWMonitorem bądź everestem.

 

Jaka obudowa, ile tam wentylatorów, jaki przewiew i jak gorąco masz zazwyczaj w pokoju?

 

(i pisze się professional)

Link to post
Share on other sites

Jak ty masz temperatury procka powyżej 72 stopni i to na standardowym taktowaniu to aż dziw że ci się jeszcze nie uszkodził co ty masz za obudowę? ja na tym samym procesorze po bardzo wysokim oc 4320mhz [ty masz 3200mhz] max temp podczas obciążenia 59 stopni , Dopuszczalna temperatura dla tego procesora to 62 stopnie , co do karty graficznej gts 450 to jej wydajność jest bardzo mierna

Link to post
Share on other sites

no to wiadomo wyjmij radiator przedmuchaj naluz nowa paste bedzie ok.

 

Ok .. tą pastę najpierw kupię bo nie mam .

Mam nadzieje ,że się polepszy.

 

Speedfan nie jest do końca dokładny.

Jedna z temperatur to cpu, druga mobo, a trzecią w większości przypadków się olewa i tutaj jest to ta 82stopnie.

 

Sprawdzaj temp w biosie albo HWMonitorem bądź everestem.

 

Jaka obudowa, ile tam wentylatorów, jaki przewiew i jak gorąco masz zazwyczaj w pokoju?

 

(i pisze się professional)

 

No w pokoju mam dosyć gorąco .. przy dobrym upale na dworze dojdzie do nawet 30 stopni
Link to post
Share on other sites

Wszak wiadomo, że boxowe chłodzenia przy Phenomach II nie należą do rewelacyjnych i jak w budzie nie ma dobrego przewiewu +zalegający kurz na radiatorze daje opcję robienia jajecznicy nie wychodząc z pokoju :)

 

Czyli przedmuchać radiator i paste kupić i nałożyć ? ;p

Link to post
Share on other sites

jak chcesz zainwestowac to kup lepszy radiator kosz ok. 100zl ( mozna mniej ) w wtedy mozesz pokusic sie o jakies oc na 4.0ghz.

 

ale jezeli chesz zeby to tylko dzialalo jak wczesniej to tylko odkurzyc kompa i nowa paste.

Link to post
Share on other sites

jak chcesz zainwestowac to kup lepszy radiator kosz ok. 100zl ( mozna mniej ) w wtedy mozesz pokusic sie o jakies oc na 4.0ghz.

 

ale jezeli chesz zeby to tylko dzialalo jak wczesniej to tylko odkurzyc kompa i nowa paste.

 

Kupiłem lepszy właśnie .. miałem taki ,że jak mi chłodził to hałasował gorzej niż traktor .

A nie dawno kupiłem taki za 110 zł .. nie pamiętam ,ale polecany był .. więc myślę ,że to pastę muszę dać .. i zmienić miejsce pobytu kompa bo mam takie gówniane ,że z obu stron są belki .. i nie ma miejsca ani przewiewu ...

 

Ok Wiatrak wyczyszczony .. dopiero 1 ... z tego 1 tyle kurzu poszło ,że mogę nim handlować bez końca .. jeszcze wyczyszcze od karty graficznej i pozostałe 2 przy zasilaczu .

Tylko będę musiał odkręcić ,a zbytnio się na tym nie znam .

A co do pasty na procesor to jakąś polecacie ? są jakieś firmy i mniej więcej ile to kosztuje ?.

Link to post
Share on other sites

revoltec cooling tani i b.dobry

 

jak juz skonczysz napisz jakie masz tempy. tak z ciekawosci

 

Aktualnie wyczyściłem wszystkie wiatraki które mam .. przy karcie graf .. radiator ... i 2 wiatraczki przy zasilaczu .. kurzu było tony .. ryj miałem czarny xd.

Po wyczyszczeniu .. przy grze w bf3 nie mam już lagów ;p .. i mi tak nie hałasuje komp

 

Teraz sprawdziłem temperature podczas gry programem HWMonitor tak jak mi tu napisał sid vicous

temperaturka skoczyła do 73 stopni i to było max .. zobaczę jaka będzie po nasmarowaniu pastą .:D i dam znać :D

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...