Skocz do zawartości

Xbox 360 Jasper JTAG ! 500gb


Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania xboxa 360 w wersji jasper z jtagiem. Konsola od długiego czasu stoi praktycznie nieużywana, odpalana tylko od czasu do czasu na domówkach Nigdy nie było z nią problemów. Stan techniczny oceniam na idealny, stan wizualny bardzo dobry - posiada normalne ślady użytkowania.

W zestawie:

-Pudło wraz z papierami

-pad

-zasilacz

-kabel tv

-dysk do wyboru 20gb lub 500gb (w oryginalnej obudowie).

-i oczywiście konsolka

Cena jaka mnie interesuje to 550zł za konsolę z dyskiem 20gb lub 700zł z dyskiem 500gb + wysyłka kurierem.

 

Kontakt najlepiej na gg: 11313244

Możliwe allegro (prowizję pokrywa kupujący).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No wiadomo każda elektronika jest w stanie się popsuć. Możliwe, że wina leżała w wadzie fabrycznej albo po prostu z powodu nieodpowiedniego użytkowania. Nawet po przeszukaniu internetu znalazłem tylko kilka przypadków jasperów z rrodem i były to odosobnione przypadki, a nie jak w poprzednich wersjach (z naciskiem na xenon) masowe.

Ale jak mówię, mam swojego xboxa praktycznie od początku (poprzedni właściciel miał go może z miesiąc, dwa?), a od co najmniej roku jest użytkowana sporadycznie i nigdy nie była katowana :) Temperatury od zawsze w normie, nigdy nie przegrzana i nie grana całymi dniami :)

Link to post
Share on other sites

No mój pierwszy jasperek ma już 3 lata i z tego co wiem ma się bardzo dobrze u jego nowego właściciela... a może nie takiego nowego? :P sprzedałem go 2 lata temu, a niedługo po tym kupiłem właśnie tego jtaga, który też ma się świetnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...