Skocz do zawartości

Sporo częsci po okazyjnych cenach BCM Sprawdź warto


Recommended Posts

Wiem to z własnego doświadczenia, że to co jest na aukcjach i startuję z niskiego pułapu cenowego to najczęściej jest sporo taniej niż w przypadku aukcji typu kup teraz. A tak na marginesie to w aukcjach dajesz swoje maksimum więc to wy ustalasz ile ten przedmiot jest dla Ciebie wart i zawsze masz jakieś szanse, że się uda. :)

Link to post
Share on other sites

czyli jesteś dobrym Samarytaninem?wiesz ,że byś sprzedał drożej poprzez kup teraz , a wystawiasz BCM,żeby ludzie mogli kupić taniej ?równie dobrze mogłeś wystawić aukcje z opcją kup teraz , ale liczysz że osiągniesz więcej ..ja tam nie mam czasu i ochoty na zabawy w licytacje

Link to post
Share on other sites

nielogiczne to jest to co ty piszesz....mogłeś wystawić aukcje z licytacją i jednocześnie opcją kup teraz..ale byś podał wtedy cenę , która ciebie zadowala , a ty liczysz na więcej ..moim zdaniem takie oferty jak twoja powinny być kasowane z forum!!to jest reklama aukcji , a nie oferta z ceną-nawet w regulaminie jest punkt ,ze cena musi być podana

Link to post
Share on other sites

nielogiczne to jest to co ty piszesz....mogłeś wystawić aukcje z licytacją i jednocześnie opcją kup teraz..ale byś podał wtedy cenę , która ciebie zadowala , a ty liczysz na więcej ..moim zdaniem takie oferty jak twoja powinny być kasowane z forum!!to jest reklama aukcji , a nie oferta z ceną-nawet w regulaminie jest punkt ,ze cena musi być podana

weź narysuj sobie krzyżyk w paincie i je**ij z dyńki to może coś ci sie tam nastawi ...

gdybyś coś sprzedawał chciałbyś dostać jak najwięcej za to czy jak najmniej ? czego sie dziwisz ze on liczy na wiecej ? to co ty piszesz jest nielogiczne .

i jego oferty powinny być usuwane ? a na jakiej podstawie ? jeżeli jest licytacja ceny nie musi być i teraz widać jaka jest twoja znajomość regulaminu . takich jak ty powinni kasować tutaj a nie takie tematy .

autorowi tematu proponuje edytować tytuł wątku i opis bo zaraz zejdzie sie masa troli które chciałyby wszystko za darmo

 

 

@down

w stosunku do takich osobników jak ty nie stosuje kultury . nawet jakbym wpisał kóltóra to google by poprawiło mój błąd :-)

 

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

dobra , przyznaje- mój błąd ! nie ma takiego punktu w regulaminie, coś mi się pomyliło...szkoda jednak ,że nie ma , bo taki punkt powinien być..

 

@okar19-trochę kultury...jak nie wiesz co to znaczy wpisz w google , tylko się nie pomyl i wpisz przez u a nie ó...to ,że nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem to nie mój problem..

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...