Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja nie ufam takim aukcjom. Koleś sprzedaje jako uszkodzoną, więc lepiej założyć najgorsze.

 

Za pieniądze, które podałeś możesz się rozejrzeć za używanymi 100% sprawnymi GTXami 275 lub 280. :P

Edytowane przez Bomber3d
Link to post
Share on other sites

To już zależy czy chcesz coś tańszego jak GTS450 czy wydajniejszego; z wydajniejszych możesz sprawdzić HD6770 lub HD7750. Jeszcze możesz się zastanowić nad HD4870, który możliwe, że zmieściłby się u Ciebie na styk, a miałby chyba najlepszy stosunek wydajności do ceny z powyższych kart [z tego co widzę nówka za 320zł 8) ].

 

Tylko przy tym HD4870 trzeba uważać bo dodatkowe zasilanie jest podpinane od boku, a nie od góry i dlatego warto mieć jeszcze trochę miejsca w zapasie. Jak chcesz mogę Ci dokładnie zmierzyć ile trzeba w moim starym kompie, bo akurat mam referenta tego radka. ^^

Edytowane przez Bomber3d
Link to post
Share on other sites

ja bym nie probowal likcytowac, juz pare razy kupilem na takich aukcjach moze dziala moze nie i zaden produkt nie dzialal, on jawnie oklamuje ze wie ze nie dziala pomimo prawdy :)

 

to tak jakbys sprzedawal samochod i pisal, kola ma , silnik ma, paliwo jest ale nie wiem czy dziala bo sie na tym nie znam...

 

ile czasu moze zajac sprawdzenie ? na moje oko jakies 10 minut.

Edytowane przez orbik
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up Faktycznie

 

@orbik samo sprawdzenie czy karta się uruchamia:8-12Min.Obciążenie furmarkiem(żeby mieć pewność że karta jest całkowicie sprawna)20-40Min pozatym sprawdzenie karty jest cholernie proste(mój 5 letni Brat cioteczny potrafi to zrobić :)

Link to post
Share on other sites

Daj sobie spokój z tego typu aukcjami. Szkoda nerwów i pieniędzy. Jeśli szukasz czegoś nadającego się do grania i działającego mam gts250 na zbyciu ;) .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...