Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam temat z gatunku informacyjnych,użytkownik Dzonzi w sposób chamski przywłaszczył sobie moje konto do BF-a 3. nie płacąc za nie.W dodatku non stop sobie ze mnie szydzi i pluje mi w twarz tekstami typu:

Wysłano 05 lipiec 2012 - 13:28

Sorry, musiałem wyjechać na wieś na cały tydzień ;/

Wysłano 05 lipiec 2012 - 14:35

A masz już kupca ? pograłbym jeszcze troche ;/

 

 

 

Wysłano 10 lipiec 2012 - 06:00

Nie było mnie w chacie. Spoko, dziś koło południa Ci wyśle dane do konta, bo zaraz mam jazdy L'ką. to jak wróce to wyśle.

 

Wysłano 10 lipiec 2012 - 18:40

Oj zaraz Ci oddam, nie bój żaby. Jeszcze sobie meczyk zagram....

 

Już tak Ci śpieszno ?

 

Wysłano 11 lipiec 2012 - 11:04

Oj nic się nie bój. Pograłbym jeszcze troche ;/

Przecież jeszcze zdążysz sprzedać....

 

 

Wysłano 14 lipiec 2012 - 18:09

Spoko, nic się nie bój. Oddam Ci konto, tylko jeszcze troche przyexpie....

 

 

 

Wysłano wczoraj, 13:28

Sorry, dopiero przyjechałem. Odzyskałeś już konto ? Bo ja już hasła nie pamiętam albo zmieniłeś i nie wiem czy odzyskałeś czy zapomniałem, bo bym spróbował odzyskać i ci dam bo ja i tak już nie gram od dawna ;/

 

 

 

Wysłano wczoraj, 18:03

Na już Ci potrzebne ? ;/

 

 

 

 

 

 

 

Strasznie się wkurzyłem bo potrzebowałem pieniążków za to konto i nie mogę nic zrobić od 14czerwca ,oczywiście co chwilę prosiłem grzecznie o oddanie konta natychmiast.

Radzę uważać,apeluje do administracji o bana dla tego dna społecznego !

Edytowane przez DeNeB
Link to post
Share on other sites

Przykro czytać o czymś takim. Ja miałem podobny problem ale w realu, tylko pieniądze były około 10krotnie większe w grze, poszedłem na komisariat, zadzwonił pan komisarz i się dogadaliśmy z nieuczciwym kupcem. Może spróbuj takie coś?

 

Jak powinno się właściwie przeprowadzać taką sprzedaż? Przez oficjalną aukcję?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Wiecie co najbardziej boli ? Że byłem z nim w stałym kontakcie prywatnie przez kilka miesięcy. Dokonaliśmy kilku transakcji w obie strony z powodzeniem, więc nie miałem powodu aby mu nie ufać aż tu nagle kontakt po prostu się urwał. Z forum też znikł, albo jest tu, ale pod innym nickiem :/

 

Zobaczcie, nawet temat założył z modowaniem moje budy, którą mu "sprzedałem".

 

http://forum.benchmark.pl/topic/44368-antec-nine-hundred-modding/

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Wiecie co najbardziej boli ? Że byłem z nim w stałym kontakcie prywatnie przez kilka miesięcy. Dokonaliśmy kilku transakcji w obie strony z powodzeniem, więc nie miałem powodu aby mu nie ufać aż tu nagle kontakt po prostu się urwał. Z forum też znikł, albo jest tu, ale pod innym nickiem :/

 

Zobaczcie, nawet temat założył z modowaniem moje budy, którą mu "sprzedałem".

 

http://forum.benchma...undred-modding/

 

Nie znasz dni ani godziny, ale w sumie jesli goscik byl wczesniej ok to kazdy mysli aaa to bedzie ok, a jednak nie.

Wiara coraz gorsza sie robi.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Taaaa a rachunki miał uregulować do końca maja. Cholera wie czy ten jego pobyt w szpitalu to też nie kit. Fakt faktem, ostatnie logowanie na forum widzę ma 15 lipca więc skoro nie odzywa się do mnie od dobrych ponad dwóch miesięcy to ewidentnie świadczy o tym, że ******* mnie z premedytacją.

Link to post
Share on other sites

Czemu nie zgłosisz na policje ? Swoja droga mój ojciec tez kasę pożyczył koledze na wyjazd w delegacje, chłop sie nie odzywał 3 i pół miecha, jak ojciec poszedł na Policje to dopiero wtedy wyszło co i jak, okazało sie ze ten kolega miał ciezki wypadek samochodowy i dla tego sie nie odzywał .. Moze warto poczekać lub inaczej rozwiązać problem. Bo w przypadku Autora tematu przekręt jest ewidentny ale duzo tez mniejsza kwota

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

effendi360

 

Z tym Demetorem to rzeczywiście nie musi być tak oczywiste,zgłaszaj sprawę na policję i tyle,szczególnie iż dokonywałeś z nim transakcji ,masz prawdziwe dane itp.

PS.nie włamał mu się ktoś czasem na konto?

 

Wracając do mojej sprawy,czy orientuje się ktoś co może w tej sprawie zrobić EA jak tam zadzwonię,czy jest jakaś procedura weryfikacyjna?

Link to post
Share on other sites

DeneB, o odzyskaniu konta razej nie myśl. Policja nic z tym nie zrobi a te ścierwo Ci konta nie odda. Nauczka, któa powinna być oczywista, by nie zawierać kontaktów przez internet i nie dokonywać transakcji z osobami prywatnymi. Każdy się na tym przejechał. Najlepiej przez allegro ze sklepu.

 

Miałem kiedyś taką sytuacje, kiilka lat temu, że kupiłem od osoby prywatnej na allegro, ok 2 tys pozytywnych komentarzy 100%, rzekomo prawnik, kupiłem od niego iPhone bodajże 3GS nowy, za ok 1900 zł. Wszystko sprawnie kulturalnie, aż przychodzi moment odbioru telefonu. Przyszedł kurier, odebrałem paczke. Rozpakowywuje - zamknięte fabrycznie, a tam wręcz poszarpany od rys iPhone z lekko pękniętym ekranem. Myślałęm, że szlak mnie trafi. Od razu pisze do niego i wysyłam zdjęcie, że to są chyba jakieś zarty domagam się zwrotu pieniędzy. Pan odpisał, że owe zarysowania/pęknięcie ekranu zrobiłem ja - przesyłka była ubezpieczona ;) I zagroził mi sprawą w sądzie. Odpuściłem, na szczęście szybko znalazłęm kupca (poniekąd się tym zajmuję), spotkałem się z gościem osobiście, Pan obejrzał telefon i zakupił ode mnie za bodajże 1400 zł. 500 zł straciłem.

Link to post
Share on other sites

Kurde, dawno temu wysyłało się ludziom, których się kompletnie nie znało kasety i dyskietki całkowicie na gębę i nikomu nie przyszło do głowy, żeby takie wałki robić :/

Link to post
Share on other sites

Silver Fox paczka ubezpieczona kwota nie mała i nie otworzyłes w obecności kuriera ? Do kogo pretensja najlepiej samemu do siebie za głupote :mlotek:

 

Jest tyle mozliwości zabezpieczenia sie przed wałkiem i takie niby obrotniaki na forum a dają się kręcić :hahaha:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...