Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poleci ktoś lekkie anime akcji. Coś pokroju Alchemika, Claymore, Trigun, Cowboy Bebop etc. . . 

 

Eureka seven też od bones jak full metal, grisaia - pierwszy sezon momentami nie jest zbyt fajny ale ma też zdecydowanie dobre momenty, a od filmu (pomiędzy 1, a 2 sezonem jest film albo raczej długi odcinek specjalny) jest już na prawde dobre, a 2 sezon wymiata :)

Link to post
Share on other sites

Z nowości to obejrzałem RElife btw sały sezon w mniej niż 24h od premiery LoL... świetna seria i oby był 2nd sezon 
Mocno reklamowany na crynchyroll Orange, trochę art style nie w moim guście ale może być ciekawe ;)

Rewrite od Key więc musi być dobre ;) po pierwszym odcinku to jedynie co mogę powiedzieć to nie spodziewałem się potworów itd trochę nie w stylu Key, mam nadzieję, że nie zrobią błędu jak z Angel Beats i Charlotte i będzie więcej epi bo w 12 to strasznie słabo im wychodziło :3

Coś w tym sezonie moda na tytuły zaczynające się od RE XD

Crunchyroll zapowiedział dubbing Umaru! ciekawe czy z dubem będzie jeszcze śmieszniejsze - coś czuję, że ta seria może jednak na tym stracić :/

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka dropsa: Microsoft rozdaje pierwsze 39 odcinków Dragon Ball Z w HD za darmo. Chcą promować sklep rozdając animce  :rotfl:

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/tv/dragon-ball-z/season-1-hd/8d6kgwzlcsk9/0003

 

 

Ja obecnie lecę Berserka mangę i anime. Żałuję że wcześniej się za to nie zabrałem.

 

Nie martw się, masz sporo czasu by nadgonić serię. Ba, pewnie zdołasz ją przeczytać od deski do deski ze dwa razy zanim wyjdzie nowy rozdział  :D

Edytowane przez Clark K.
Link to post
Share on other sites

Ja jestem ciekaw jak wypadnie rewrite i planetarian :D i trochę się dziwię dlaczego o planetarian jest tak cicho O.o jedynie o nim pisało samo key na swoim fanpage. Jak seria od Key może przejść bez echa :P:D ale też dziwnie, że jednocześnie 2 serie zrobili O.o


No Game No Life No 2nd season

:D

Link to post
Share on other sites

http://kissanime.to/Anime/Utawarerumono

 

http://kissanime.to/Anime/Utawarerumono-Itsuwari-no-Kamen

 

 

Ostatnio zacząłem oglądać anime i na początek wciągnęło mnie Utawarerumono fabuła się rozkręca z każdym odcinkiem, narazie jestem w trakcie oglądania

mam nadzieję, że nie przeskoczyłeś serii, bo historia zacna

Edytowane przez NieTrafiam
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...