Skocz do zawartości

Recommended Posts

D-Gray Man jest świetny moim zdaniem niestety przez problemu z tworzeniem tej mangi (choć nadal wychodzi) urywa się w dość ciekawym momencie :/

Za to znalazłem info, że w 2013 roku powstanie anime "The Breaker" które mogę polecić już teraz po uprzednim przeczytaniu manhwy :)

(Oczywiście mam nadzieję, że nic nie sknocą.)

Link to post
Share on other sites

Ok to ja też coś polece

 

Z pełno metrażowych:

 

- Appleseed

- Vexile

- Wampire Hunter D 1 i 2 (1 ma bardzo stary styl kreski, 2 znacznie sie poprawia ale fabula jest bardzo fajna)

- Metropoli

 

Seria + kinówki

 

- Ghost in the shell (nie widzialem by ktos polecal ) S.1 i S.2 zaje... :) koncze wlasnie ostatnia plyta mi zostala potem kinowki.

- Black Blood Brothers - wojna klanów wampirów

- Full Metal Panic - chyba ogladalem tylko 1s może też 2 ale spoko anime

 

Hayao Miyazaki to obowiazkowe pozycje, szczególnie zamek oraz księżniczka

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dawno nikt tu nie zaglądał , więc nie wiem co obejrzeć a już One Piece mi się znudziło (doszedłem do 20 odcinka) i nic co mi się spodobało prócz samych postaci nie przyciągnęło , kreska mi się nie podoba , fabuła może się później rozkręca. Może mi powiecie do którego musiałbym dojść żeby się już na dobre rozkręciło bo szczerze jak kolega mi opowiadał to lepiej to brzmiało.
Obejrzałem  Death Note które jest świetne, FMAB fajne , zabawne anime, walki na poziomie , Deadman Wonderland no Anime boskie lecz jedynie 12 odcinków (reklama mangi) fajna kreska , fajne postaci , tajemnica i fabuła. Mimo 12 odcinków polecam obejrzeć lub czytać mangę , jednak zakończenie z du*y(nie wyjaśnione wszystko).
Dziś też się dowiedziałem o końcu lub przynajmniej przerwie Fairy Tail co mnie zasmuciło , nie rozumiem też jak możliwe że to będzie w tym momencie. Przecież nawet jakby do końca byłoby blisko to nie możliwe jest żeby to się skończyło jeszcze w 4 odcinka , no chyba że wszystko związane z Zerefem nie będzie wyjaśnione.
Naruto się trochę rozkręciło co mnie cieszy , mimo wszystko nie na to czekam, no ale jest już sporo lepiej.
Co polecicie może z nowych anime , wasze ulubione Anime/manga ?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja obejrzałem pierwszy raz od bardzo długiego czasu jakieś anime i akurat to mnie zmiażdżyło.

Berserk: Golden Age Arc 1: Egg of the High King i Berserk: Golden Age Arc 2: The Capture of Doldrey. Czekam na część 3.

Link to post
Share on other sites

Anime praktycznie nie oglądam (wolę czytać mangi) więc z takim motywem to raczej do głowy przychodzi mi tylko Tengen Toppa Gurren Lagann.

 

Natomiast z mang to Katekyo Hitman Reborn!, Eyeshield 21, Deadman Wonderland, D.Gray-Man, HunterXHunter (chociaż tu trochę naciągane to Zero to Hero), Ao no Exorcist, Feng Shen Ji, Cerberus, Vinland Saga (?).

 

Tyle mi do głowy przychodzi.

Link to post
Share on other sites

Bleach bardzo ciekawe jestem przy odcinku 167, jedyne anime które na dłuższą metę da się oglądać...

Szkoda tylko, że fillery są jednymi z najgorszych jakie widziałem. I kretynizmy jak przerwanie walki, żeby wsadzić 2 odcinki filerów.

 

No i zakończyli anime, mimo że w mandze jest właśnie ostatni "story arc".

Link to post
Share on other sites

Fillery tzn. odcinki niezwiązane z głównym wątkiem?

Tak też je zauważyłem i czasem wpisywanie w anime charakterów które nie pasują do tego anime...

Jeszcze irytuje mnie, że główny bohater jeszcze nigdy nie wykazał się jakąś siłą która by wystraszyła/zmiażdżyła przeciwnika.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ehh Jednak One piece ma coś w sobie , po za wkurzającą kreską i początkiem nudnych odcinków polecam mimo wszystko , jestem teraz przy 96 odcinków (żaden nie pominięty) I bardzo mi się podoba , wyjdzie na to że za 2 miechy będę na bierząco.
Od wejścia do "Grand Line" zaczęło się robić bardzo ciekawie , chociaż wcześniej nie było aż tak źle.
Mimo tego że nie jest to typowe walki jak np Bleach Czy Dragon Ball , bardziej bym to porównał do Fairy Tail , często zabawne ,ale też poważne są odcinki gdzie walki są na fajnym poziomie.
Mam nadzieje że nim dalej to będzie jeszcze przyjemniej. Z tego co kolega opowiada , poźniej są sporo lepsze walki.
Podsumowując jest to anime zabawne , miło się ogląda , są naprawdę fajne postacie, Chvjowa kreska(postacie) , walki nawet na poziomie.

Link to post
Share on other sites

One Piece'a uwielbiam. Niestety od 457 odcinka tempo anime strasznie zwolniło, zaczęli używać 1 - 2 rozdziałów mangi na jeden odcinek anime, co jest zdecydowanie za mało. No ale dzięki temu nie muszą używać fillerów. Ale sam już od dłuższego czasu czytam tylko mangę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...