Skocz do zawartości

Recommended Posts

Problem polega na tym, że moim zdaniem opinie o anime zamieszczają głównie gimbusy. O FMA słyszałem same achy i ochy, odpaliłem i... szału nie było. Można obejrzeć z nudów, ale nie ma się czym zachwycać.

na początku pewnie tak , i zależy która seria czy FMA czy FMAB? Uważam że FMAB jest lepsza od pierwowzoru.

Link to post
Share on other sites

Na pewno polecę Ci Bleacha :). Code Geass, mimo iż nienawidze anime z mechami te jest świetne. Death Note, Naruto :P

@Na chwilę obecną Anime Bleach'a się skończyło, ale przecież za rok ma znowu ruszyć produkcja (info z bleach.com.pl). Zacznie się pewnie od kilku może kilkunastu filerów, ale cóż poradzić . Ja wierze, że wróci :)

Edytowane przez polish95
Link to post
Share on other sites

Kwestia gustu, mi sie super podobalo. Nie kazdy musi lubic klasyki ;)

Jakie tam klasyki. To może powiedz, co Ci się tam tak bardzo podobało.

 

 

Jak się komuś Dragonball podobał, to Bleach też powinien. Fajne walki, dobra kreska, świetne udźwiękowienie. Niekiedy trąci japońskim powaleniem (Aizen, Tousen, niektóre Arrancary), ale ogólnie anime jest naprawdę przyjemne.

 

Ostatnio oglądałem na youtubie Tsubasę. To dopiero było anime! Szkoda, że już takich nie robią. :P

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Śledzi ktoś jeszcze mange Naruto? Zaczynają się dziać ciekawe rzeczy. Wreszcie Tobi, Madara czy kimkolwiek był ujawnił twarz. Wychodzi na to że jest to

Obito

 

Czyli to co podejrzewałem od dawna ale z drugiej strony trochę to nie logiczne, zobaczymy jak to autor wyjaśni w kolejnych chapterach. :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego nie podoba mi się manga Naruto ,zresztą anime Naruto tez trochę się stało nudne (żadna jakaś super walka Naruto od prawie 100odcinków). Najlepsze anime to Bleach i Dragon ball. Jedyne co mi sie nie podobało w Dragon ball (raczej to wystepowało w dbz i dbgt) ale ta "siła" nie było odzwierdziedlona przy walce z freezeremjak uzyskał ssj1 wygladał na silniejszego niż przy walce z cellem przy ssj2 (z bubu raczej było ok). Tak samo było w dragon ball GT

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Było pare fajnych odcinków ale większość to fillery albo głupie gadanie a zrobili to żeby przedłużyć anime i/lub żeby zwiększyć rożnice między mangą. Fajnie byłoby jakby bleach powrócił , a niestety teraz leci zamiast *****istego anime jakieś naruto SD które jest do 4 liter. Co sądzicie o one spice? Bo tak zastanawiam sie nad ogladaniem chociaż nie pociąga mnie aż tak motyw pirata ;)

Link to post
Share on other sites

One piece mnie strasznie odrzuca.

 

Bije rekordy sprzedazy w Japonii, sprzedaz w porownaniu do np. Naruto jest ponad 10 krotnie wyzsza.

Co ludzie w tym widza?

Ja do konca nie wiem, nie moge przezyc glownie tego, ze glowny bohater (Luffy) jest narysowany jak wimp.

Link to post
Share on other sites

One piece mnie strasznie odrzuca.

 

Bije rekordy sprzedazy w Japonii, sprzedaz w porownaniu do np. Naruto jest ponad 10 krotnie wyzsza.

Co ludzie w tym widza?

Ja do konca nie wiem, nie moge przezyc glownie tego, ze glowny bohater (Luffy) jest narysowany jak wimp.

 

Mam dokładnie takie samo zdanie na temat Naruto. :P

 

Bleach i DB wymiatają. Fullmetal Alchemist ujdzie (teraz jest jeszcze Brotherhood).

Code Geass też nie był taki zły.

Link to post
Share on other sites

No daj spokoj,

Goku to to nie jest:

 

http://images5.fanpop.com/image/photos/31100000/Nine-tails-Naruto-Zekrom676-zekrom676-31191550-400-300.jpg

 

http://wallpoper.com/images/00/36/38/30/naruto-shippuden_00363830.jpg

 

http://narutoview.files.wordpress.com/2009/03/182.jpg

 

Ale napewno nie jest to luffy:

 

http://images.ados.fr/bd-manga/photo/hd/0557574055/one-piece/luffy-wanted-usopp-22506210ce.jpg

Link to post
Share on other sites

Naruto teraz zszedł na psy, początki serii Shippuuden były świetne ogólnie tak gdzieś do walki z Painem. Podobało mi się to do tego stopnia że nieraz stawiałem go przed DB. Później to już było tylko gorzej, same fillery, kilka dobrych odcinków które można było policzyć na palcach. W mandze obecnie to jest już totalna masakra, tak mieszają że nie wiadomo co i jak.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...