Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemanko założyłem ten temat aby znaleźć jakieś ciekawe anime lub mange.

Piszcie tutaj jakie anime które polecacie, jeżeli chodzi o to jakie mi się najbardziej podobają to ostatnio oglądałem Ao no exorcist i bardzo polecam, wcześniej oglądałem Furi Kuri też bardzo dobre i oglądam cały czas Naruto Shippuuden wcześniej oglądałem zwykłego Naruto i czytałem trochę Mangi. Jeżeli chodzi o mange to może być po angielsku lub po polsku. Myślałem o zaczęciu mangi Ao no exorcist ale nie wiem czy to ma sens skoro obejrzałem całe anime ? co o tym sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Fairy Tail, Gintama, D. Gray-Men,Angel Beats!, Bleach. i cała masa tego jest jak zadziała mi dysk przenosny bo sie spierdzielil podam Ci cala liste którą polecam.

 

No i jaki rodzaj w ogole Cie interesuje?

Edytowane przez Sakret
Link to post
Share on other sites

Groteskowosc pomyslow, heroizm reinwencja postaci bohaterow. Zupelnie inne podejscie do tworzenia spojnosci historii i postaci od standardowych produkcji a takze efektownosc scen.

lepiej bym tego nie ujął.

 

Edit: odpalam włąsnie 3 odcinek Haiyore! Nyaruko-san , ubaw po pachy :D

Edytowane przez Sakret
Link to post
Share on other sites

Anime też się nie skończyło ;o

Polecić na szybko mogę Elfen Lied, Ga-Rei Zero oraz Fairy Tail i Hellsing Ultimate podane już wyżej.

Oczywiście także Dragon Ball ( chociaż myślę że to każdy widział %-) ) Naruto, Bleach, D Gray Man oraz Saint Seiya.

 

No jak nie? Skończyło się, kiedy Ichigo zabił tego zastępczego Shinigamiego, Ginjo.

 

Co wam się podoba w mandze/anime? Bo nie czaje dlaczego jest to takie popularne.

 

Bardzo łatwo można to wytłumaczyć: jestem z pokolenia Polonii 1. Wychowałem się na Tsubasie, Daimosie, Tygrysiej Masce etc. Dlatego lubię anime (ale nie każde, trzeba sobie szczerze powiedzieć, że wiele jest strasznie popieprzonych - vide Berserk).

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

1. kreska

2. denna fabuła

3. bezsensowne okrucieństwo

4. zakończenie z du*y

5. pedalstwo (nie pamiętam już)

6. macki-gwałcicielki

7. mało wiarygodne postacie

 

Do dennych zaliczyłbym jeszcze Neo Genesis Evangelion, w mniejszym stopniu Full Metal Alchemist.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

1. Kwestia gustu, nie mam co tu dyskutowac

2. JUz jej nie pamietam

3. Od kiedy okrucienstwo moze byc bezsensowne? :D

4. True

5. Nie przypominam sobie

6. Daj spokoj, w jednym ocinku z 50 :)

7. Ok :)

 

NGE tez bardzo mi sie podobalo, tak samo jak FMA :)

Link to post
Share on other sites

No jak nie? Skończyło się, kiedy Ichigo zabił tego zastępczego Shinigamiego, Ginjo.

LOL rzeczywiście :/ sorry że się kłóciłem ale omijałem anime od początków serii z Ginjo właśnie skupiając się na mandze i czekając aż ten shit się skończy (moja subiektywna ocena :-> )

Jesteś pierwszą osobą o której wiem że jej się FMA nie podobało ;O

A NGE jeszcze nie dane było mi obejrzeć :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...