Skocz do zawartości

SPREDAM części PC i inne - Pabianice / Łódź


Recommended Posts

Bez zbędnych wstępów, od razu konkrety :) :

-Intel Core 2 Duo E8200 - pracował z chłodzeniem Scythe Mugen, zazwyczaj na 2,66Ghz. Nie ukrywam, że trochę czasu przechodził na 3,5Ghz - głównie żeby sprawdzić, na co stać zestaw w grach. Wyżej nie próbowałem - 200zł

-Nvidia GTX 260 core 216 896MB GDDR3 wersja OEM, kupiona rok temu (niestety już po gwarancji). Nie podkręcana, i tak jest ciut za mocna dla E8200. Chłodzenie referencyjne, wersja prosto od Nvdii. Nigdy nie rozkręcana. 300zł

-A-Data Vitesta Extreme Edition 4x1GB 800Mhz CL4 - 4 kości świetne do podkręcania, w 100% sprawne. Preferuję sprzedaż całości, jednak jeżeli każda kostka znajdzie kupca (na przykład 2 zestawy 2x1GB albo 4 kostki oddzielnie) to sprzedam na jakieś inne zestawy. Cena - 50zł / kość , 180 przy całości

-Corsair HX 520W, świetny mocny zasilacz, przy okazji fajnie wyglądający. Kompet kabli w zapinanym opakowaniu Corsaira. Wentylator nie zatarty. Chcę za niego 200zł

-Obudowa Thermaltake Aguila - z oknem, bez portu I/O na górze czyli bez USB / Audio. Wyrzucone koszyki HDD. Wycięte otwory, do których była przymocowana chłodnica za niepamiętynch czasów :) Środek pomalowany na czarny mat, tył też. Trochę zdarta farba na lewym boku. CENA DO UZGODNIENIA, bo ja nie potrafię jej określić ;)

-Napęd Samsung Writemaster - mało używany, na pewno sprawny. Jest na interfejsie ATA, ale nie powinno to stanowić problemu :) Ceny też nie potrafię ustalić, więc DO UZGODNIENIA.

-Sctyhe Mugen - świetne chłodzenie, montowane na push piny, z wentylatorem SilentiumPC Zephyr 120mm PWM, pochodzącym od SPC Fortisa. CENA - 100zł

-Accelero S1 - stan idealny, działało z Fanderem Selektą 120mm którego NIE DORZUCAM. Do chłodzenia jest 8 radiatorków na zasilanie/pamięć (nie mam pojęcia na co, wiem że dookoła rdzenia ;)), BRAK PASTY I KLEJU. Jeżeli czegoś brakuje a powinno być - sprawdzę na starej karcie, może nie zdjąłem. CENA - 80zł ****UWAGA !!!!**** Prawdopodobnie chłodzenie będzie sprzedawane razem z 8800GT którego nie wystawiam, bo go nie mam jeszcze ;) Jeżeli coś się rozwiąże - dam znać. Póki co - samo chłodziwo.

-Chłodzenie mostka - mam na zdjęciach, ale nie wiem co to za firma nawet. Było na płycie, zdjąłem i tyle. Lekko nadpiłowane bo zawadzało o RAM. CENA DO UZGODNIENIA

-Asus P5k DELUXE - USZKODZONA !!!!! Niestety nie wiem, co jej dolega. Po prostu jest uszkodzona. Jest płyta (niestety bez w/w chłodzenia mostka) + moduł WiFi.

-Seagate Barracuda 7200.12 320GB, dysk używany, ale w 100% sprawny. Pracował razem z takim samym dyskiem 500GB, prawdopodobnie jako magazyn danych (już nie pamiętam na którym był system). Interfejs SATA II . Ewentualne screeny z HDTune / Crystaldiskinfo załączę dopiero po urlopie, tzn. 5.08.

 

CENY DO NEGOCJACJI !!

 

Oprócz tego posiadam do sprzedania 4 telefony, jednak nie potrafię ich wycenić - proszę zaproponować cenę a ja się do niej odniosę :)

-SE K310i - stan idealny, w zestawie telefon, pudełko, ładowarka, papiery. Simlock Plus, którego za darmo można zdjąć w salonie firmowym.

-Samsung D900i - stan dobry, nosi normalne dla tego modelu ślady używania. Bez simlocka. W zestawie sam telefon + ładowarka.

-Motorola W375 - stan bardzo dobry (parę rysek jest), simlock T-Mobile/Era. W zestawie telefon + ładowarka.

-HTC Wizard / SPV 3000 - działa, jednak trzeba wymienić baterię bo na tej już nie wstaje (koszt 20zł). Nie wiem czy ma simlocka. Stan bardzo dobry z minusem.

 

Telefony wolałbym, aby były odebrane osobiście.

 

KONTAKT :

Oprócz pisania w temacie i na PW, można się kontaktować przez :

-GG : 6230250

-email (do podania na PW)

Na większość pytań odpowiem za jakieś 2 tygodnie, bo jutro wyjeżdzam :) Spróbuję jednak odpowiadać z wakacji.

FORMA SPREZDAŻY :

Na wstępie - wolałbym nie wysyłać za pobraniem poza allegro. Przez allegro - nie ma problemu. Jak wysyłka , to allegro. Wysyłka przez inPost paczkomaty lub Siódemką.

Najbardziej bym się cieszył , jakby części były odebrane osobiście w Pabianicach( możliwe że będę mógł gdzieś niedaleko dowieść, ale nie daję gwarancji na to).

Edytowane przez Adi96
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...