Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

SPREDAM części PC i inne - Pabianice / Łódź

s.775 GTX 260 telefony chłodzenie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Adi96

Adi96
  • Dyskutant

• 161 postów

Napisano 20 lipiec 2012 - 18:57

Bez zbędnych wstępów, od razu konkrety :) :
-Intel Core 2 Duo E8200 - pracował z chłodzeniem Scythe Mugen, zazwyczaj na 2,66Ghz. Nie ukrywam, że trochę czasu przechodził na 3,5Ghz - głównie żeby sprawdzić, na co stać zestaw w grach. Wyżej nie próbowałem - 200zł
-Nvidia GTX 260 core 216 896MB GDDR3 wersja OEM, kupiona rok temu (niestety już po gwarancji). Nie podkręcana, i tak jest ciut za mocna dla E8200. Chłodzenie referencyjne, wersja prosto od Nvdii. Nigdy nie rozkręcana. 300zł
-A-Data Vitesta Extreme Edition 4x1GB 800Mhz CL4 - 4 kości świetne do podkręcania, w 100% sprawne. Preferuję sprzedaż całości, jednak jeżeli każda kostka znajdzie kupca (na przykład 2 zestawy 2x1GB albo 4 kostki oddzielnie) to sprzedam na jakieś inne zestawy. Cena - 50zł / kość , 180 przy całości
-Corsair HX 520W, świetny mocny zasilacz, przy okazji fajnie wyglądający. Kompet kabli w zapinanym opakowaniu Corsaira. Wentylator nie zatarty. Chcę za niego 200zł
-Obudowa Thermaltake Aguila - z oknem, bez portu I/O na górze czyli bez USB / Audio. Wyrzucone koszyki HDD. Wycięte otwory, do których była przymocowana chłodnica za niepamiętynch czasów :) Środek pomalowany na czarny mat, tył też. Trochę zdarta farba na lewym boku. CENA DO UZGODNIENIA, bo ja nie potrafię jej określić ;)
-Napęd Samsung Writemaster - mało używany, na pewno sprawny. Jest na interfejsie ATA, ale nie powinno to stanowić problemu :) Ceny też nie potrafię ustalić, więc DO UZGODNIENIA.
-Sctyhe Mugen - świetne chłodzenie, montowane na push piny, z wentylatorem SilentiumPC Zephyr 120mm PWM, pochodzącym od SPC Fortisa. CENA - 100zł
-Accelero S1 - stan idealny, działało z Fanderem Selektą 120mm którego NIE DORZUCAM. Do chłodzenia jest 8 radiatorków na zasilanie/pamięć (nie mam pojęcia na co, wiem że dookoła rdzenia ;)), BRAK PASTY I KLEJU. Jeżeli czegoś brakuje a powinno być - sprawdzę na starej karcie, może nie zdjąłem. CENA - 80zł ****UWAGA !!!!**** Prawdopodobnie chłodzenie będzie sprzedawane razem z 8800GT którego nie wystawiam, bo go nie mam jeszcze ;) Jeżeli coś się rozwiąże - dam znać. Póki co - samo chłodziwo.
-Chłodzenie mostka - mam na zdjęciach, ale nie wiem co to za firma nawet. Było na płycie, zdjąłem i tyle. Lekko nadpiłowane bo zawadzało o RAM. CENA DO UZGODNIENIA
-Asus P5k DELUXE - USZKODZONA !!!!! Niestety nie wiem, co jej dolega. Po prostu jest uszkodzona. Jest płyta (niestety bez w/w chłodzenia mostka) + moduł WiFi.
-Seagate Barracuda 7200.12 320GB, dysk używany, ale w 100% sprawny. Pracował razem z takim samym dyskiem 500GB, prawdopodobnie jako magazyn danych (już nie pamiętam na którym był system). Interfejs SATA II . Ewentualne screeny z HDTune / Crystaldiskinfo załączę dopiero po urlopie, tzn. 5.08.

CENY DO NEGOCJACJI !!

Oprócz tego posiadam do sprzedania 4 telefony, jednak nie potrafię ich wycenić - proszę zaproponować cenę a ja się do niej odniosę :)
-SE K310i - stan idealny, w zestawie telefon, pudełko, ładowarka, papiery. Simlock Plus, którego za darmo można zdjąć w salonie firmowym.
-Samsung D900i - stan dobry, nosi normalne dla tego modelu ślady używania. Bez simlocka. W zestawie sam telefon + ładowarka.
-Motorola W375 - stan bardzo dobry (parę rysek jest), simlock T-Mobile/Era. W zestawie telefon + ładowarka.
-HTC Wizard / SPV 3000 - działa, jednak trzeba wymienić baterię bo na tej już nie wstaje (koszt 20zł). Nie wiem czy ma simlocka. Stan bardzo dobry z minusem.

Telefony wolałbym, aby były odebrane osobiście.

KONTAKT :
Oprócz pisania w temacie i na PW, można się kontaktować przez :
-GG : 6230250
-email (do podania na PW)
Na większość pytań odpowiem za jakieś 2 tygodnie, bo jutro wyjeżdzam :) Spróbuję jednak odpowiadać z wakacji.
FORMA SPREZDAŻY :
Na wstępie - wolałbym nie wysyłać za pobraniem poza allegro. Przez allegro - nie ma problemu. Jak wysyłka , to allegro. Wysyłka przez inPost paczkomaty lub Siódemką.
Najbardziej bym się cieszył , jakby części były odebrane osobiście w Pabianicach( możliwe że będę mógł gdzieś niedaleko dowieść, ale nie daję gwarancji na to).

Użytkownik Adi96 edytował ten post 20 lipiec 2012 - 21:45

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: s.775, GTX 260, telefony, chłodzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych