Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[Sprzedam] Zalman FLEX, 120mm Sigma EVO, Microsoft SideWinder X4, Pad XBOX360/PC

zalman flex sigma evo microsoft sidewinder pad xbox360

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DevilScream

DevilScream
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:06

Witam serdecznie,
Na sprzedaż lecą kolejne zabawki z sygny.

Zalman FLEX CNPS10X FLEX 110zł + kw
Jest BOX, mocowania, druciki itd. Chyba jedyne czego brakuje to gumowe paski 'antywibracyjne'. Brak pasty.
cooler dostępny po weekendzie

Dwie sztuki SilentiumPC Sigma EVO 120mm 14zł + kw za sztukę
Są BOXy, antywibracyjne podkładki i śrubki. Muszę poszukać przelotek na 7V - nie gwarantuję, że są.

Microsoft SideWinder X4 105zł+kw
Porządna podświetlana klawiatura z makrami i brakiem blokowania się klawiszy. Można wcisnąć 20 przycisków jednocześnie - wszystko odczyta i nie pipnie :)
Na allegro za 120zł powystawowe sztuki z niemieckimi znakami. U mnie wersja europejska/polska.
Mam pełny BOX. Jeszcze na gwarancji, ale muszę znaleźć dowód zakupu, który na pewno jest, tylko gdzie...

Biały przewodowy Pad do XBOX360 i przelotka na PC 75+kw
Niezły stan, a co najważniejsze - mało śmigany. Są jeszcze te znaczniki zużycia na analogach, co jest właśnie dowodem małego 'przebiegu'.
Mam blister/oryginalne opakowanie.
Cena dobra, bo na allegro są polskie oryginalne nówki za 120zł. Sztuki z łojem i wytartymi, luźnymi analogami za 40zł, nowe pseudooryginalne od chinoli za 70zł + 'błyskawiczna' wysyłka kontenerowcem
U mnie mało używany oryginał
Dołączona grafikanastępne pod tym linkiem

Na forum zółtodziobem nie jestem. Trochę sprzedałem, trochę kupiłem. (tutaj to głupio brzmi, ale u konkurencji bardzo aktywny) Wysyłkę preferuję Pocztą Polską. Porządnie zabezpieczam zawartość.
Jak ktoś koniecznie chce allegro to musi pokryć prowizję z własnej kieszeni, czyt dopłacić.

Dzięki za przeczytanie, pozdrawiam,
Devil :devil:

G. Prowizja w kategoriach "Komputery", „Fotografia”, „RTV i AGD” oraz „Telefony i Akcesoria”
Stawki prowizji od sprzedaży jednej sztuki Towaru wynoszą:
Cena końcowa za 1 sztukę Towaru /////////// Prowizja od sprzedaży
do 100,00 zł /////////// 5% ceny końcowej
100,01 - 1.000,00 zł /////////// 5,00 zł plus 1,90% kwoty powyżej 100,00 zł
1.000,01 - 5.000,00 zł /////////// 22,10 zł plus 0,50% kwoty powyżej 1.000,00 zł

Ewentualny odbiór osobisty - Węgorzewo, sam środek Mazur

Użytkownik DevilScream edytował ten post 19 lipiec 2012 - 10:27

#2 Leesiuu

Leesiuu
  • Work in progress...

• 953 postów

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:17

Skad jestes?

CPU: Intel i7-6700k  COOLERProlimatech Megahalems Blue  MBASUS Z170 Deluxe  RAMG.Skill Ripjaws4 2x8GB 3000Mhz CL15
GPUMSI GTX970 Gaming 4G OC  PSUCorsair HX1000i  SSDCrucial MX200 250GB  HDDSeagate Barracuda.12 ST1000MD003 1TB
AUDIOLogitech Z-5500 + Logitech Z-506  KBDSteelseries Apex M750
  MSSteelseries Rival 700 blue cover + Steelseries QCK xxl

CASECorsair Carbide 500R series  LCDLG 29" 21:9 + TV 29MA73D ultrawide  PAD:  2x Sony Dualshock 3 + 2x Sony Dualshock 4
••• WORKLOG: White Shadow •••

#3 DevilScream

DevilScream
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 17:55

Zalman FLEX CNPS10X FLEX 110zł + kw
Jest BOX, mocowania, druciki itd. Chyba jedyne czego brakuje to gumowe paski 'antywibracyjne'. Brak pasty.
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dwie sztuki SilentiumPC Sigma EVO 120mm 14zł + kw za sztukę
Są BOXy, przelotki na 7volt i śrubki.
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Microsoft SideWinder X4 105zł+kw
Porządna podświetlana klawiatura z makrami i brakiem blokowania się klawiszy. Można wcisnąć 20 przycisków jednocześnie - wszystko odczyta i nie pipnie :)
Na allegro za 120zł powystawowe sztuki z niemieckimi znakami. U mnie wersja europejska/polska.
Mam pełny BOX. Jest dowód zakupu i międzynarodowa gwarancja Microsoftu do jesieni przyszłego roku.

Biały przewodowy Pad do XBOX360 i przelotka na PC 75+kw
Niezły stan, a co najważniejsze - mało śmigany. Są jeszcze te znaczniki zużycia na analogach, co jest właśnie dowodem małego 'przebiegu'.
Mam blister/oryginalne opakowanie.
Cena dobra, bo na allegro są polskie oryginalne nówki za 120zł. Sztuki z łojem i wytartymi, luźnymi analogami za 40zł, nowe pseudooryginalne od chinoli za 70zł + 'błyskawiczna' wysyłka kontenerowcem
U mnie mało używany oryginał
Dołączona grafikanastępne pod tym linkiem

Pozostał tylko
Zalman FLEX
http://allegro.pl/zalman-cnps10x-flex-am2-am3-lga-775-1155-1156-1366-i2515277801.html

Można cenę negocjować

Użytkownik DevilScream edytował ten post 26 lipiec 2012 - 17:59

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zalman, flex, sigma, evo, microsoft, sidewinder, pad, xbox360

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych